• Obnoveno
DLLA150P1666 0433172022 dieselových trysek paliva, vstřikovací tryska common rail

DLLA150P1666 0433172022 dieselových trysek paliva, vstřikovací tryska common rail

Rating 
Kč 285.00
Kč 300.00
-5 %

Skladem
Na skladě.


Produkt balení platební podmínky
Přijímáme platební metody(Kreditní kartou, Western Union, Bankovní Převod, Moneybookers, atd.) poskytnuté Ali Express Vázaný pouze. Přepravní Podmínky (1) podporujeme zásilky od DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS, atd.
(2) Položky budou dodávány pouze po zaplacení potvrzena Podmíněná.
(3) z bezpečnostních důvodů, my jen loď objednávky na dodací adresu, kterou jste zaregistrovali na Ali Express. Takže prosím, ujistěte se, že vaše adresa na Ali Express je správné.
(4) Pro zákazníky z Ruska nebo Východní Evropy, zemi, vyberte si prosím EMS nebo jiné vhodné Vyjádřit, které jsou snadné pro celní odbavení.
(5) Kupující nést dovozní cla celními ve vaší zemi. Naše výrobky jsou vyváženy do celého světa, byl široce zákazníci souhlasit.
Zpětná vazba
To ocení, pokud můžete potvrdit doručení a opustit zpětnou vazbu na Ali Express poté, co obdržíte položky.
Pokud jste spokojeni s předměty, zanechte prosím pozitivní zpětnou vazbu. Pokud nejste spokojeni s předměty, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Budeme společně pracovat na vyřešení jakéhokoli sporu. Díky za vaši podporu. Profil společnosti Vítejte v našem obchodě a doufáme, že budete mít příjemný zážitek z nakupování zde.
Společnost vždy dát nejvyšší prioritu na poptávku zákazníků, aby lépe pochopit vaše potřeby a zlepšit kvalitu našich služeb;"Dnes je kvalita, zítra je trh, služby navždy".Naše společnost je úroveň zákaznického servisu, aby to přes výzkum a vývoj, výroba, montáž, prodej a po-prodejní servis pro každý odkaz.
1, výrobek, než jsme se být přísný test, aby zajistily, že tovární sekund.
2, všechny produkty společnosti, po obdržení čekat žádné zboží od zákazníků sám problém s kvalitou, můžete nás kontaktovat a vrátit se.Obdrží zákazník oznámení musí být za dvě hodiny reagovat na zpětnou vazbu zákazníků.
Těšíme se na spolupráci s vámi.

Základní charakteristika

Značka:
DEFUTE
Pro Vozidla Značky/Modelu:
Isuzu
Výrobce Automobilů:
Zaměnitelné

Nejlepší nabídky