• Obnoveno
Uzavírací stanice pro Epson 5113 tiskové hlavy vertikální typ

Uzavírací stanice pro Epson 5113 tiskové hlavy vertikální typ

Rating 
Kč 900.00

Skladem
Na skladě.

Uzavírací stanice pro Epson 5113 tiskové hlavy vertikální typ
Popis produktu : 1) Po dlouhé době testování,jsme vyvinuli stabilní kompatibilní produkt úspěšně. 2) Vysoké kvality,ANYINKJET 100% výroba z továrny, A máme přijímat další dobrou zpětnou vazbu od našich zákazníků, že výrobek je vysoce kvalitní. 3) Pokud je to kvalitní problém produktů,výrobci podporu k návratu. 4) Naše výrobky jsou přesně popsány,100% skutečný záběr obrázky. 5)můžeme poskytnout profesionální technickou podporu online služby,čas je 09 : 30~9 : 00 hodin. 6) Naše produkty zaručují šetrné k životnímu prostředí. 7)naše kompatibilní část může nahradit původní,to ušetří vaše náklady. 8). Je vhodný : Pro Epson 5113 hlavy tiskárny velkoformátové tiskárny
Číslo fotografie :
Platba :
Objednávky peněžní transakce jsou zaručeny Aliexpress;můžete potvrdit objednávku poté, co jste obdrželi odry zboží pacakge.takže to může zajistit, aby vaše peníze v bezpečí.
Doprava :
Pozor : Nyní Čína nemůže použít DHL,FEDEX,TNT,UPS shipp na ruské,pokud si vyberete DHL,FEDEX,TNT,UPS ,budeme posílat prostřednictvím EMS;Argentina,Brazílie,pokud si vyberete DHL,FEDEX,TNT,UPS, ale ne nám říct, Daňové číslo, nebo CPF NEBO CNPJ a název Společnosti,budeme posílat prostřednictvím EMS.
1) DHL,TNT, Fedex,UPS obvykle trvá asi 5-7 dnů,více či méně.Pokud pro vzdálené oblasti,bude to trochu delší timen;Pokud pro kupujícího vlastní důvod,bude to trochu delší dobu.
2) EMS obvykle trvá asi 6 až 13 dayas,více či méně. Pokud pro vzdálené oblasti,bude to trochu delší dobu; Pokud pro kupujícího vlastní důvod,bude to trochu delší dobu.
3) Čína/Hongkong Post air mail/Parcel trvá asi 20-35 dnù,více či méně.
* Obvykle jsme loď kupující zboží jako DÁREK na nižší hodnotu,aby se zabránilo kupujícího daně. Nicméně, daň je deterdmined kupujícím vlastní není u nás různých zemí pro různé daňové sazby. takže pokud žádnou daň, pak kupující by měl pustit se do toho.
* Pokud z důvodu, včetně "odmítnout podepsat pro balíček" nebo "odmítnout platit daň" nebo "kupující země post důvod," a tak dále.kupující mají k provedení všech ztratit. Jsme na starosti zodpovědnost udržet potraviny opustila Čínu hladce, jakmile zboží opustí Čínu, pak kupující bude mít na starosti veškerou zodpovědnost.
Záruka :
1. Všechny produkty byly kontrolovány a baleny v dobrém stavu před odesláním.
Zákaznické služby :
1.Zaručujeme, že všechny naše položky jsou ", jak uvedl," v jejich popisy. Usilujeme o 100% spokojenost zákazníka na každém prodeji máme kompletní.
2. Naše produkty jsou přímo z továrny, není blízký člověk, žádné vysoké značky,takže jsme schopni poskytnout kvalitní zboží, ale velmi konkurenční cenu.
3. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás pomocí zprávy nebo Trade Manager, nejvíce jsou odpověděl ve 12 obchodních hodin.

Základní charakteristika

Značka:
ANYINKJET
Číslo Modelu:
AY-Cap
Typ:
Další

Nejlepší nabídky