• Obnoveno
Unisex Pro Macbook Air Pro Retina 11 13 15 Laptop Bag Pouzdro Slim Měkké Vlněné Plsti Univerzální Notebook Chránit Bag Pouzdro Pouzdro

Unisex Pro Macbook Air Pro Retina 11 13 15 Laptop Bag Pouzdro Slim Měkké Vlněné Plsti Univerzální Notebook Chránit

Rating 
Kč 252.00
Kč 279.80
-10 %

Skladem
Na skladě.

Jakou CENU by měl být napsán pro Deklarované Hodnoty k poklesu nebo se zabránilo celní daně, laskavě nechte nám vzkaz, prosím. Takže, nebudeme akceptovat jakýkoli spor nebo vrácení peněz v adance, protože žádné informace o sledování, kdy vaše zásilka dorazí na vaši zemi. 2) Všechny tašky každé straně vnitřní rozměr je menší o 1 - 2 cm, než je vnější rozměr.
Poplatek SEK 75 bude účtován za zásilky s deklarovanou hodnotou menší než SEK 1,500. (5) Jsme schopni ovládat jakoukoli vlastní zpoždění nebo daně,a jste odpovědný za veškeré cla nebo vlastní poplatky. Kromě nákladů na přiznání k DPH, tato bude zahrnovat rovněž náklady spojené s provedením celního prohlášení. Vaše platba je zajištěna tím, že Ali-Express na vašem účtu, když budete platit Ali-platit/Úschov. (3) Všechny iterms budou rozeslány do 1-3 pracovních dnů po přijímat vaše plná platba, věnovat pozornost v posledním sledování, prosím. Kdy to dorazí na vaší zemi, to nebude aktualizovat žádné informace o sledování, dokud jste jej obdrželi. To, co BARVU, kterou potřebujete , laskavě si vybrat barvu, kterou potřebujete, budeme loď je po vašem výběru co NEJDŘÍVE. - Speciální Design pro Macbook 11.
Jsme velmi rádi, pokud. Přísně ZKONTROLUJTE, zda váš balíček potvrdit, jestli to je v dobrém stavu předtím, než jste to podepsat, prosím. ATT : 1) tašky všechny čtyři rohy jsou kulaté.
Balení : OPP Taška
Poznámky :
1. Pro Macbook 15" palcový bag, 15. Hromadné Objednávky je k dispozici a přivítal. Pouzdro Bag Velikost je následující : 11 cm (11.3 cm 13 palcový (13.
Pro zásilky s deklarovanou hodnotou SEK 1,500 nebo více, aktuální poplatek 125 SEK stále platí. Března 2018, všechny položky pošty s deklarovanou hodnotou, které přicházejí ze zemí mimo EU Celní Unie přináší do Švédska bude DPH uplatňována na ně od první koruny, obvykle ve výši 25 procent.3") : 27 * 35,5 cm 15 cm (15. - Ochranu vašeho notebook proti poškození, poškrábání a nárazům.
Obsah balení : ( nezahrnuje notebooku)
1 * Laptop Sleeve Bag
1 * Podložka pod Myš ( to je dar ; loď s náhodné barvy )
Nedílnou Typ, Způsob Dopravy, místo Určení Dodací Doba Aliexpress Dopravu Ali Express Saver Shipping ruské Federace 15-35 Dní doporučeně ruské Letecké 16-39 Dnů Expresní Pošty Rusko Express-SPSR 11-18 Dnů doporučenou Poštou CORREOS PAQ 72 Španělsko 10-35 Dnů Hospodářské Pošta Correos Hospodářství 20-38 Dnů doporučenou Poštou Posti Finsko ruská Federace 16-39 Dní Bělorusko Ukrajina Estonsko Lotyšsko Litva doporučeně nebo e-Paket Usa 7-25 Dní, Registrované Mail, Singapore Post na celém světě 15-60 Dnů doporučeně China Post Registrovaných Air Mail celého světa, 15-60 Dnů, Registrované Mail, Speciální Line-YW Většina zemí, 15-60 Dnů Aliexpress Dopravu Ali Express Standardní Lodní dopravy na celém světě 16-38 Dní Aliexpress Dopravu Ali Express Premium Poštovné po celém světě 5-35 Dnů Hospodářské Mail, China Post Obyčejné Malé Paket Plus celého světa 15-60 Dní Ekonomických Mail, Singapore Post 4 PX OM Pro Všechny na celém světě 15-60 Dní Ekonomických Pošty Royal Mail Hospodářství Spojené Království 10-28 Dnů Hospodářské Mail Yanwen Hospodářské Air Mail Většině zemí, 15-60 Dnů, Ekonomické Mail Sun You Hospodářské Air Mail Většině zemí, 15-60 Dnů
(1) Pokud jste v Brazílii , doba dodání je 25-90 dnů , bez ohledu na to, jaký způsob dopravy, protože z vlastní. Přijímáme : Telegrafní Přenos , Ali-platit/Úschovy , Western Union , Money Gram , Visa , Master Card
2. (4) Budeme loď vaší objednávky přes Singapur Post,Aliexpress,Doprava, a podobně. Prosím neotvírejte sporu před nemáte, kontaktujte nás.4" palců, a to NEMŮŽE pasovat na všechny ostatní značky 15. Děkuji moc!!!
1. : )
Prosím, neváhejte a kontaktujte mě, pokud chcete místo hromadnou objednávku, prosím.
Důležité oznámení ze Švédska Celní všem kupujícím ve Švédsku :
Od 1. (6) s cílem pomoci vám přijmout vaši objednávku s bezplatným daně, jak je to možné, budeme deklarovat s nižší hodnotou. (2) "Ekonomická Mail" je jen sledování při cestě do Číny nebo Výměnu Zemi. Je to lepší pro 13. : )
Pokud nechcete vybrat barvu, nebo ne, nechte nám zprávu o barvu, kterou potřebujete, budeme loď s "ČERNOU" barvu.
Unisex Pro Macbook Air Pro Retina 11 13 15 Laptop Bag Pouzdro Slim Měkké Vlněné Plsti Univerzální Notebook Chránit Bag Pouzdro Pouzdro
Funkce :
- Design pro Mabook Air/Pro Notebooky Pouzdro Pouzdro Taška. A my vám pomůže sledovat a aktualizovat sledování zprávy. Laskavě potvrďte, že můžete přijmout to trochu větší velikost pro váš notebook, když si objednáte, prosím. Rohový rozměr je o něco menší než výše vak info. Pokud máte nějaké zvláštní požadavky, dejte nám prosím vědět předem a my vám upravit související shippment poplatky.6" palcový notebook. A prosím, zanechte nám zprávu, pokud budete potřebovat Fakturu.
( Pokud tam je žádné zprávy od vás pro celní deklarovaná hodnota cena, napíšeme to jako naše zkušenost, a nejsme zodpovědní za jakýkoliv problém z celní )
3.

Základní charakteristika

Velikost:
11 inch Air, 13 inch Air, 13 inch Pro, 15 inch Pro
Vzor Typu:
Solidní
Balíček:
Ano
Styl:
Fólie Rukáv
Číslo Modelu:
KT-MNDB004
Materiál:
vlněné plsti
Pohlaví:
Unisex
Typ:
Pouzdro Na Notebook
Použitelné modely:
Macbook
Typ Closure:
Hasp
Značka:
Kocurtop
Styl:
Fasion
barva:
Šedá / Černá / Růžová
Typ:
Vlněné Plsti Laptop Sleeve Pouzdro
feature1:
Pro Macbook Air 11 inch Pouzdrem
feature2:
Pro Macbook Air/Pro 13 inch Pouzdrem
Feature3:
Pro Macbook Pro 15 inch Pouzdrem
design:
Módní pevná konstrukce
Balíček:
OPP taška
platba:
Aliexpress Escrow/Alipay
zásilka:
Post Air Mail, EMS, DHL, atd.
Materiál:
vlněné plsti

Nejlepší nabídky