• Obnoveno
přírodní barva přírodní Čínské sladkovodní shell perleti mozaiky, dlaždice pro kithen a koupelna dekorace stěny dlaždice

přírodní barva přírodní Čínské sladkovodní shell perleti mozaiky, dlaždice pro kithen a koupelna dekorace stěny

Rating 
Kč 3017.00
Kč 3210.00
-6 %

Skladem
Na skladě.

Hot prodej produktů přírodní barvě Čínské sladkovodní shell mozaikové dlaždice pro vnitřní stěny dekorace.
Udělali jsme ručně vyrobené dekorace,nejžhavější bod, v dnešní době zvlášť v obou obytných a obchodních odvětví.Shell mozaika je vyrobena z Čínské pearl shell a vzácné mušle,úmyslně dát přízvuk s kombinací mramoru a mušle na podlahy,stěny,kitches,nebo dokonce ve vaší lázni místnosti pokryté krásnými a přírodní shell mozaikové dlaždice.
Produkty vlastnosti :
1.Pearl textura : naše suroviny je různé druhy perleti na světě s přírodní barvy,elegantní a okouzlující vlastnost a moře voní.
2.Moře dech : na světě je moře různých klimatu,což vede k barevné přírodní perleť,bílá perla,zlatá,champagne,růžová,nebo tajemné barevné černá a má přirozenou strukturu.
3.Prostředí přátelské a zelené : využíváme především kultivované shell, který nebude mít nedostatek zásob.A naše produkty non-nebezpečné pro hunman zdraví prvek,v souladu s zelené ochranu životního prostředí,a to se vrátí do přírody, koncepce moderní dekorace.
Stavební způsoby :
Položit lepidlo nebo lepidlo(doporučujeme použít malé granule lepidlo)na zeď letadlo cutter a pak dát mozaiky na zdi ručně, dokud mezera je vyplněna lepidlem(ruka, tlak by měl být dobře rostlý).Po 30 minut(pro malé granule lepidlo 20 minut je v pořádku),pak očistěte povrch mozaiky suchým hadříkem.

Základní charakteristika

Číslo Modelu:
mop19
Funkce:
Vodotěsný,Vlhkost-Důkaz,Plísně-Důkaz,Anti-statické
Použití:
Administrativa,Obchod,Zábava,Domácí
Typ:
Přírodní Materiál Tapety
Nabíjení Jednotky:
Juanů/Role
Materiál:
Další
is_customized:
Yes
Styl:
Evropa
Materiál:
přírodní Čínské sladkovodní shell

Nejlepší nabídky