• Obnoveno
nový Světelný digitální auto, hodiny,12V napájení, nebo připojení do zapalovače auta elektronické hodinky automobilový Teploměr, Hodiny

nový Světelný digitální auto, hodiny,12V napájení, nebo připojení do zapalovače auta elektronické hodinky automobilový

Rating 
Kč 250.00

Skladem
Na skladě.


Vysoce kvalitní průmyslové třídy komponenty,
Humanizovaný design, oční stín, snížit rušení ze slunce,
Během dne je velmi jasná.
Písmo světlo, jasné světlo v noci není oslňující.
Poslední, slim! Nikdy nebojí slunce.
1.Funkce auto clock může ukázat : Čas Data Teplota Napětí Pět druhů Režimu zobrazení : 1 . Pouze zobrazení času 2. Zobrazit pouze datum 3. Pouze displej teploty 4. Zobrazit pouze napětí 5. Čtyři druhy režimu zobrazení smyčky zobrazí stiskněte levé tlačítko pro vstup do režimu nastavení, a pak stiskněte pravé tlačítko pro nastavení chyba B stiskněte pravé tlačítko jako první, zadejte přepínač režimu, můžete zvolit přepnutí času, teploty a dat
2.Moc To auto hodiny mohou být spojeny do auta 12 V napájení,nebo připojení do zapalovače cigaret 3.Nastavení Tam jsou dvě malé tlačítka na auto clock Stiskněte levé tlačítko vyberte položku, kterou chcete upravit (číslo bude blikat),pak stiskněte pravé tlačítko, upravit číslo V normálním režimu zobrazení,stiskněte pravé tlačítko přepnutí režimu zobrazení : 1 -2 -3 -4 -5 4.Uložit nastavení Poté, co auto, vypnuto,auto hodiny bude pokračovat v práci,Pokud se vypne napájení,hodiny auto má tlačítko baterie slouží k uložení nastavení
velikost : 97mmx46mmx 20 mm,
Pokud jste z Chile, Brazílie Švýcarsko Švédsko Španělsko a vybrat UPS nebo Fedex, DHL nebo komerčních vyjadřuje k odesílání vašich výrobků.Prosím, napište vaše Celní daňové kód( Brazílie : CPF, Chile : RUT ), s cílem.Děkuji moc!!!
Čína poštovní tašky a Balíkové Logistiky stránky : 17track.net/en/
1.nechceme se zavazují tarifu. protože je přeshraniční obchod, některé země budou mít tarify, cla, že nejsme zodpovědní.
2.Položka doba zpracování : doba zpracování pro konkrétní pořadí se liší podle typu produktu a stavu populací.Většinou,doba zpracování může být 2 až 5 pracovních dnů.
3.Pokud jste neobdrželi zboží, bude více než čas doručení, prosím, zanechte vzkaz v objednávce, budeme prodloužit dodací lhůty.
4.Prosím, nedávají Naše výrobky špatnou zpětnou vazbu, protože logistika je pomalý
Logistická společnost je země, nemůžeme kontrolovat, co můžeme udělat, je, že včasné dodání.
1.Pozitivní Fedback (5 hvězdiček) je pro nás velmi důležité,prosím, dvakrát před odchodem zpětnou vazbu.
2.Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální (3 hvězdičky) nebo negativní (1-2 hvězdičky) zpětnou vazbu.Budeme se snažit v našich silách vyřešit problémy a prosím, věřte nám!

Základní charakteristika

Značka:
gouhuo

Nejlepší nabídky