• Obnoveno
Originální 5.0 palcový LCD displej pro LMS500HF04 LMS500HF04-002 GPS navigace LCD displej deska s Touch screen digitizer

Originální 5.0 palcový LCD displej pro LMS500HF04 LMS500HF04-002 GPS navigace LCD displej deska s Touch screen digitizer

Rating 
Kč 538.00
Kč 598.00
-10 %

Skladem
Na skladě.


Shenzhen Skylarpu Electronic Technology Co.,Ltd
Náklad :
Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.
Nemáme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.
Vrací :
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.
Záruka A Údržba :
Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.
Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.
Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.
Zpětná vazba :
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.
Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Základní charakteristika

Kompatibilní Značka:
Univerzální
Číslo Modelu:
LMS500HF04-002
Typ Obrazovky:
Kapacitní Displej
Značka:
skylarpu
Velikost Obrazovky:
Typ Produktu:
Panel LCD Combo
Qc:
Test jeden po druhém
Místo Původu:
Šen-Čen,Čína (Pevnina)
cena:
velkoobchodní ceny
doba dodání:
Obvykle 3-5 dní
Velikost Displeje:
5
Usnesení:
240(RGB)*400 (WQVGA)
Poměr stran :
16
Pin Singnal Rozhraní :
50 kolíků

Nejlepší nabídky