• Obnoveno
1400W MPPT Boost Vítr Solární Hybridní Regulátor 12V 24V pro 800W Vítr+600W Solární s Anti-nabíjení a Baterie Reverzní Ochrana

1400W MPPT Boost Vítr Solární Hybridní Regulátor 12V 24V pro 800W Vítr+600W Solární s Anti-nabíjení a Baterie Reverzní

Rating 
Kč 2509.00
Kč 3136.00
-20 %

Skladem
Na skladě.


Rlated Produkty
Technické Parametry Stolu
Provozní Instrukce
Indikace Stavu
Tlačítko Instrukce
Tlačítko 1 : Stiskněte toto tlačítko pro vstup do nastavení rozhraní, nebo přepnout nastavení programu;
Tlačítko 2 : stiskněte toto tlačítko pro přepnutí na zobrazení stránky, v nastavení rozhraní, používá se ke snížení hodnoty parametru, krok 0,1 V;
Tlačítko 3 : Klepnutím na toto tlačítko přepnout do prohlížeče na zobrazení stránky, v nastavení rozhraní, používá se ke zvýšení hodnoty parametru, krok 0,1 V;
Tlačítko 4 : Klepněte na toto tlačítko pro ukončení nastavení rozhraní, a uložit parametry.
LCD Displej (výchozí rozhraní)
Pro uživatele v souladu se specifikacemi, generální automaticky zařazeni do následujících rozhraní
jménem zobrazení Napětí Baterie v tomto okamžiku, digitální je Napětí Baterie Čtení;
představuje aktuální den (pokud je noc, ikona, do);
představují nabíjení a vybíjení, nabíjení, aktuální ukáže efekt, když tam žádný proud nebo proud je velmi malý, označení zmizí; Pro vybíjení, když je baterie ve stavu pod napětím, bliká celkový efekt, kdy baterie je v dobrém stavu, podle statický účinek, označení můžete vyzvednout načíst, po načtení, když jsou aktuální, zobrazí efekt.
jménem solární panely, energie v závislosti na slunci;
jménem baterie, počet uvnitř představují aktuální kapacity baterie;
jménem zatížení, zatížení výstupu bude světelné efekty pod podmínkou displej;
jménem ventilátor, vítr přijde, animace se zobrazí.
Parametry procházet
Uživatel klávesu dolů pro zobrazení ventilátor cha rging aktuální "Spolupráci" , solární nabíjecí proud " Ipv ", stiskněte tlačítko nahoru pro návrat do rozhraní parametr.
Výše uvedené tři stránky, kolektivně známý jako procházet stránky, když minutu ne operační řadič knoflíky, LCD podsvícení bude automaticky jít ven, po stisknutí libovolného tlačítka bude opět svítí zadní světla a nepřetržitě po dobu jedné minuty.
Nastavení Parametrů
Stiskněte klávesu Enter, regulátor do parametru nastavit rozhraní, jako v následujícím showss, "Vfloat" představují tato doba může být nastavena na float nabíjecí napětí hodnota, uživatel může stisknutím tlačítka nebo klávesy numerické, pokaždé, když stiskněte tlačítko zvýšení nebo snížení 1 V, nastavit hotový, může uživatel stisknutím klávesy ESC ukončete procházení první stránky, mohou také pokračovat stisknutím klávesy Enter přejít na další projekt, metoda operace jako belows :
Regulátor může být nastaven na udržovací nabíjení tlakový bod "VFloat",pod-napětí v bodě "Vunder", přes-napětí v bodě"Kryt",ventilátor místo vykládky "Vfan_breaking",postup je stejný jako první položka.
Široké Uplatnění
100% Záruka Kvality
Služby slib : tento stroj je opraven bez placení poplatku v rámci jednoho roku, celoživotní údržby. Překročení termínu nebo je poškozen během přepravy nebo umělé poškození nebo přírodní katastrofy, škody způsobené neodolatelné faktorů není v seznamu záruka.

Základní charakteristika

Aplikace:
Osvětlení Regulátor,Solární Systém Regulátor,Nabíječka Regulátor,Vítr Regulátor,Solární Pracovní Stanice,Napětí Regulátor
Číslo Modelu:
Boost MPPT 800W Vítr+600W Solární
Maximální Proud:
100A
is_customized:
Yes
Značka:
IHUAX.KN
Aplikace:
vítr solární hybridní regulátor
Solární Anti-nabíjení Ochrana:
Ano
Baterie Reverzní Ochrana:
Ano
Přerušený Obvod Ochrany:
Ano
Over-napětí Ochrana :
Ano
Over-Ochrana proti větru:
Ano
Over-load Ochranu :
Ano
Záruka:
2 Rok Zdarma Údrzba

Nejlepší nabídky