• Obnoveno
Ručně Tepané Žehnej Sběratelské Čínské Mosaz Starý Amulet Buddha Socha, Zahradní Dekorace Mosaz Bronz

Ručně Tepané Žehnej Sběratelské Čínské Mosaz Starý Amulet Buddha Socha, Zahradní Dekorace Mosaz Bronz

Rating 
Kč 592.00
Kč 740.00
-20 %

Skladem
Na skladě.


vítejte na mém obchodě
O Nás
Přečtěte si více o tom, kdo jsme a za co stojíme. Přesvědčeni o nákup od renomované společnosti, s mnoha spokojených a věrných zákazníků.
Zde je čínské fengshui bronz bohatství, peníze yuanbao Koně Vytáhnout zelí štěstí, že socha je v dobrém stavu, a byl vytvořen zručnými řemeslníky v tradičním stylu s jemnou řemesla . To je velký kus cenné sbírky, a cenné osobní změnu nebo velmi dobrý dárek. na ruční práce je velmi jemné s neuvěřitelnými detaily. Don't si ujít tuto příležitost, aby si to .Přejeme vám hodně štěstí!
Ctí Zákazníci : Vítejte v našem obchodě a užijte si nákupy v "Úsměv". Našli jsme být zajímavá příležitost k prodeji různé druhy sběratelské předměty a Starožitnosti v zahraničí na pravidelném základě. I když jsem tu nový, ale chápeme, Poctivost a Upřímně je více důležité pro kdekoli. Naše rodina Zahájení podnikání v Pekingu a Tibetu, Protože mnoho let těšit také na sbírku ze všech stran. V mém obchodě, existuje mnoho skvělých položky, které jsou na vás čeká, zabývající se především ve vnějším hodnotu sbírky bronz, porcelán, stříbro, cloisonne, vojenské zásoby, Buddhistické sochy, Buddhistických potřeby a doplňky, jako jsou staré rodinné ozdoby řemesla. Budu se snažit co nejlépe, aby jim nabídnout jeden po druhém, a vítejte zapojte se do soutěže a důvěru, objednávku !
Mezinárodní Kupující :
Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou odpovědnost kupující
Zkontrolujte prosím, zda se vaše země 's vlastní kancelář určit, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení /nákup
Tyto poplatky jsou obvykle shromažďovány poskytování nákladní dopravy (spedice) společnosti, nebo když si vyberete položku - prosím nepleťte si je s dalšími poplatky za dopravu
Politik
Všechny položky kvalifikovat pro naši 30-denní záruka spokojenosti, pokud není uvedeno jinak v seznamu produktů. Všechny položky jsou zaručena ve zbrusu nové pracovní podmínky při potvrzení nákupu. Pokud tam jsou nějaké problémy, nebo pokud si nejste 100% spokojeni s položkou, prosím, kontaktujte nás okamžitě, takže můžeme nabídnout výměnu nebo vrácení položky.
POZNÁMKA : Všechny položky, vrátil by měly být v původním obalu a s veškerým příslušenstvím, papíry, a obsah původně poslal s položkou. Škody způsobené tím, že kupující nebude něž se v rámci této politiky.

Základní charakteristika

Téma:
Maskot
Značka:
JINHONGBO
Regionální Funkce:
Čína
Materiál:
Měděné zahradní dekorace

Nejlepší nabídky