• Obnoveno
Klasické figurální malířské plátno portrét plakát, obraz krásy žena portrét hrdý dáma moderního domova

Klasické figurální malířské plátno portrét plakát, obraz krásy žena portrét hrdý dáma moderního domova

Rating 
Kč 279.80

Skladem
Na skladě.


1. Najít umělecká díla a nástěnné dekorace, které odrážejí vaši osobnost a jedinečný smysl pro chuť může být těžké, ale my vám pomůže ven. Co vám můžeme nabídnout
a) Četné možnosti s nejlepší kvalitou obraz a rozmnožování kopií.
b) Rychlé služby, včetně návrhu, a robustní obaly. Doprava i vrácení zboží zdarma.
c) Cenově dostupné design. Ceny až o 20% méně než světová konkurence
2. Naši talentovaní umělci vytvořili desítky tisíc obrazů nebo kopie pro milovníky umění po celém světě, stejně jako klienty patří hotelové řetězce, design interiérů firem za posledních 10 let. Pokud hledáte pro úžasný kus umění, nebo pokud hledáte obrátit fotografie do originální obraz, Imagich je vaše 1. volba.
3. Jsme pouze prodej nejlepší kvalita reprodukce kopie s nejvíce přesné barvy a elegantní povrchové úpravy. Na plátně se objeví na zdi s bohatou textury, barvy a detaily, zatímco trvá déle než papír. Originální inkoust zajistí co nejlepší efekt z původní obraz, živější a ekologicky výhodné.
4. To je prodáváno jako je tisk. Hranice 2 cm je vyhrazeno na každé straně plátna. Můžete namontovat na jakékoli snímky se vám líbí. Pokud potřebujete širší hranice pro self-natažené nebo jiný účel, prosím, zanechte nám zprávu. Obraz jádra bude vrácena a dodávány v pevném Trubice.
1. Termíny dodání : nabízíme EMS a další mezinárodní spediční služby do doby, než váš souhlas k zaplacení nákladů. Můžeme loď woroldwide přes CPAM zdarma, doporučujeme také platit dodatečné náklady, například, přes Fed Ex, DHL, TNT, takže se můžete dostat do 10 pracovních dnů. Standardní doba dodání reference :
Jihovýchodní Asie : 10-15 dny
Západní Asii a Severní Asii : 15-25 dní
Blízký Východ : 15-25 dní
NÁS : 10-20 dní
UK/AU : 15-25 dní
Kanada : 20-25 dny
Belgie /Francie/Německo/Švédsko : 20-30 dní
Rusko : 25-45 dní
Zbytek Evropy : 25-35 dní
Střední a Jižní Amerika : 25-40 dnů
Afrika : 30-45 den
2. Pozornost :
a) Zdarma se vrací do 15 dnů po obdržení. Ale prosím laskavě být odpovědný za přepravní poplatky vrátit.
b) Tam může být menší barevný rozdíl mezi aktuální obraz a zobrazení na monitorech vzhledem k nastavení monitoru a další efekty. Prosím, buďte opatrní, než nabídky.

Základní charakteristika

barva:
12x16inch Vytisknout pouze, 18x24inch Vytisknout pouze, 20x28inch Vytisknout pouze, 24x32inch Vytisknout pouze, 28x40inch Vytisknout pouze, 30x40inch Vytisknout pouze
Vzor:
Nálepka Na Zeď Letadlo
Styl:
Evropa
Číslo Modelu:
CP-FG-035
Klasifikace:
Na Zdi
is_customized:
Yes
Typ:
Tisknout
Kaligrafie a malby typ:
Malířské Plátno

Nejlepší nabídky