• Obnoveno
Kulaté Dřevo Čep Punč locator Vrtání Locator Nábytek Diy Nástroj

Kulaté Dřevo Čep Punč locator Vrtání Locator Nábytek Diy Nástroj

Rating 
Kč 5100.00

Skladem
Na skladě.

Vlastnosti :
Použitelná pro dřevěné hmoždinky odkaz dřevo umístění punč, můžete opraveny tři druhy otvorů 6/8 /10mm, můžete vyvrtat malý 2 v 1 otvoru, nemůže vrtat 3 v 1 výstřední kola,
Rozšíření :
1. Neutrální line písař : multifunkční blok na pozicionér a dva průvodce podpora, plus tužka může být složen z prostřední řady scribe. Není třeba, aby opatření osy prkna přímo.
2. S měřítku písař : multifunkční blok na pozicionér a měřítko (limit páka), jehlu, pevnou šroub s měřítko pro orýsování zařízení, odpovídající shopu legované oceli, jehla může čerpat dlaždice, ocel, kov Atd., instalace : závit m4. Měřítko tyč efektivní měřítko 150mm. Nákup měřítku páka může být prodloužena až na vrchol 4-drát písař.
3. Nastavitelný úhel Temperamentní vládce : pevné desky a podklad může být složen z velké rozhodl drátu pravítko, T-nohou, nastavitelný úhel překročil úhel
4. Elektrický kruhový pilový list podklad : pevné desky mohou být použity jako kotoučové pily použití prkénko.
5. gravírování stroj patron : pevná deska může být použit jako řezba stroj podložce.
Balíčku včetně :
1. pevné desky, s kombinací.
2. Nastavitelný úhel patrona 1, s kombinací.
3 páry tlak desky 2 sady, s kombinací.
4. 2 sady pozice bloků paměti, stejné kombinace.
5. Povrchová úprava : magnetická jehla broušení léčby, specifikace 25x25x100, na jedné straně 6mm, 8mm díry z pěti, na druhé straně 8mm, 10mm díry, 4 díry rozteč otvoru, 20mm, šest označené středové čáry na každé jamce usnadnit polohování.
6. Sada umístění zařízení
On-line marketing platforma "Tesařské Dílny" na Aliexpress byla založena v červnu, 5., 2015. Máme profesionální rozvoj a výrobní tým, takže můžeme zaručit kvalitu produktů, stejně jako bezpečnost a efektivnost přepravního procesu.
Služby filozofií naší "Tesařské Dílny" je poskytovat nejlepší služby pro tesařské milenci po celém světě, s našimi nejlepšími produkty. Všechny produkty z "Tesařské Dílny" jsou vyvinuty, navrženy a vyrobeny v Číně. Neustále snaha o kvalitu, diverzifikované inovace a excelsior produkce a detekce, všechny přítomné náš sen a hrdost "Made in China".
Pokud tam má nějaký problém s kvalitou, která vede k poruše výrobku, zajistíme odpovídající náhradu.
Pokud byl výrobek ztratil během přepravy, jakmile nákladní společnost ukázala, že jsme se vám nabídnout odpovídající náhradu.
V případě, že složky výrobku byly poškozeny během přepravy, budeme za to zodpovědní. Zákazníci mohou získat částečnou náhradu, nebo reedice poškozené součásti.
Budeme loď všechny objednávky do 3-5 pracovních dnů po obdržení vaší úplné platby.
Prosím, double zkontrolujte, zda vaše místní celní politiky pečlivě před nákupem. Jakmile dokončíte platbu, měli byste být připraveni a odpovědný za celní odbavení ve vaší zemi v případě potřeby. Jsme obvykle psát méně deklarovaná hodnota pro vaše objednávky, ale celní poplatek je stanoven a účtované vaší zemi celního ne nás. Nejsme odpovědni za jakékoliv cla nebo dovozní daň.
Všechny výrobky, které se prodávají jsou nové a právo, testovány před porodem. Prosím, zkontrolujte, zda balíček pečlivě když jste podepsal.
Pokud máte nějaké otázky nebo problémy s objednávkou, prosím, neváhejte a kontaktujte nás-budeme se snažit v našich silách vyřešit za vás.Naším cílem je pět hvězdiček službu, a chci, abys byla šťastná období.
Zpětná vazba je pro nás extrémně důležité!
Pokud jste spokojeni s naší transakci.najděte si prosím chvilku opustit nám pozitivní zpětnou vazbu.
Vaše spokojenost je naší prioritou.
Pokud tam jsou nějaké problémy. prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní hodnocení.takže můžeme vyřešit případné problémy.

Základní charakteristika

Číslo Modelu:
P1-16.1
Balíček:
Případ
Značka:
MYTEC
Typ:
Kombinace
DIY Dodávky:
Zpracování dřeva
Aplikace:
Dřevo Pracovní Nástroj
Typ:
Ruční Nářadí
Počet Kusů:
1

Nejlepší nabídky