• Obnoveno
původní projektor barevné kolečko pro OPTOMA HD25 Projektor HD26 (průměr 40MM)

původní projektor barevné kolečko pro OPTOMA HD25 Projektor HD26 (průměr 40MM)

Rating 
Kč 1000.00

Skladem
Na skladě.

původní projektor barevné kolečko pro OPTOMA HD25 Projektor HD26 (průměr 40 mm) je vysoce kvalitní původní projektor barevné kolečko, doprava zdarma do jakékoli země, Spojené Státy a Rusko zdarma EUB Prosím, ujistěte se, že váš model je v naší compatible If máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás před nabízení. Poskytneme vám profesionální technickou podporu
Jak jsme velkoobchodníci, pokud budete mít celkovém množství větším než 5 kusů, můžeme vám naše velkoobchodní ceny. To bude příznivější.
a. Budeme používat china Post Air Mail na dopravu zdarma, to bude trvat 15-30 dní do vaší země. Pokud potřebujete položky do 7 dnů, prosím, vyberte DHL.
b. S cílem pomoci vám ušetřit nějaké celní poplatky, obvykle jsme chtěli prohlásit "dárek" a 10-20 jednotky na zásilce, pokud máte jakýkoliv speciální požadavek, pls zanechte vzkaz v objednávce.
1. Všechny naše výrobky jsou během 3 měsíců záruka;
2. Výměna zboží bude odesláno poté, co se vrátil položky, které obdržel;
3. Kupující je odpovědný za návrat přepravní poplatky.
Vaše spokojenost je pro nás velmi důležité. Snažíme se o 5-Hvězdičkový zpětnou vazbu, hodnocení. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo obavy, prosím, kontaktujte nás on-line, nebo zanechat nám vzkaz.

Základní charakteristika

Číslo Modelu:
HD25

Nejlepší nabídky