• Obnoveno
Přizpůsobte Vaši Svatbu! 100ks/hodně Kreativní samolepicí Nálepky (nebo Štítku Karty) Přizpůsobit tak, Aby vyhovovaly Individuálním Potřebám

Přizpůsobte Vaši Svatbu! 100ks/hodně Kreativní samolepicí Nálepky (nebo Štítku Karty) Přizpůsobit tak, Aby vyhovovaly

Rating 
Kč 20.00

Skladem
Na skladě.


Pokud si objednáte více než $300 , kontaktujte nás, získat další VELKÉ slevy. Řekni mi, budete potřebovat produkty, množství a adresu. Jsme personál se dostanete zpět k vám organizovat přesné citace (Do 12 hodin). Můžete nás kontaktovat prostřednictvím on-line. Vlastní štítek karty ( přizpůsobení vaší svatby ) : ,, Pokud vaše objednávka je více než $125 ,Štítek, karta je zdarma ,můžete si je zdarma . Vážíme si vaší spolupráce a děkujeme vám za to, že nám příležitost, aby vám sloužit !
1. Vyberte si svůj oblíbený vzor (můžete mi říct, číslo vzoru,Ve stejné době, můžete poskytnout své oblíbené vzory, pomůžeme vám je vytisknout.
2. důležité! Prosím, řekněte mi, co potřebujete přizpůsobení obsahu (název a datum).
3. Když si koupíte, prosím, na vědomí, že výběr samolepky nebo nálepky, štítek karty, pokud si koupíte štítku karty, nezapomeňte si koupit lana.
4. Ujistěte se, že váš obsah znovu, čekat na přijetí.
5.Pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte mě kontaktovat.
Dopravní Služby Ve výjimečných případech, někdy to bude trvat různých druhů dopravy (a vašeho výběru logistiky v různých způsobů), ale to se zajistí aktuálnost. (Například : můžete Si vybrat DHL kurýr, protože tento způsob přepravy, Ale pokud DHL cargo skladu stohovat, nebo ne včasné dodání, jsme se vyjádřit tento způsob dopravy je změněn na UPS), Prosím, zaplatit clo v souladu s místními zákony a předpisy. Slíbil, že dodavatelem Jsme v našich silách, aby sloužit našim každému zákazníkovi to nejlepší, co můžeme. My vám vrátíme peníze za položky, vrátil se do 7 dnů od jejich obdržení, z jakéhokoli důvodu. Plná náhrada bude poskytnuta, pokud položky jsou vráceny v původním stavu. Zboží, které je poškozené nebo chybějící součásti, není vratná. Kupující jsou zodpovědné za zpáteční plavbu s řádnou balení. Po obdržení zboží, vrátíme vám ihned. Záruka údržby nabízíme 1 měsíc výměna a 12 měsíců údržbu záruky. Položky mohou být nahrazeny během prvního měsíce nebo zachovány pro první rok. Kupující je odpovědný pouze za dopravu zpět poplatky za záruky položky. (Ve většině případů, kupující bude mít jen návrat problém komponent, spíše než celý balíček). O Mně Jsme svatební dodávky dodavatele, který může dát našim zákazníkům nejnižší cenu. Velkoobchodní nebo maloobchodní, můžete ušetřit více než 10% -20% peníze vaše náklady. Naše společnost klade důraz na vysoce zkušenosti zákazníků. Všechny výrobky byly přísně testovány, takže můžeme poskytnout nízké ceny, vysoká kvalita výrobků pro naše zákazníky. Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci s vámi.

Základní charakteristika

barva:
15cm lana 120pcs, Štítek, pohlednice, samolepky
is_customized:
Yes
Materiál:
Lepenka
Vzor:
Rostlina
Příležitosti:
Počet Ks:
1ks
Spolehlivá kvalita:
rychlé dodání
Adresa Skladu:
Zhejiang Shaoxing
Profesionální po-prodejní tým:
Rychlá reakce

Nejlepší nabídky