• Obnoveno
LG49B žluči stroj s high voltage regulator circuit board/Vstup: ac 280 v až 300 v/Výstup:dc 300 v xj

LG49B žluči stroj s high voltage regulator circuit board/Vstup: ac 280 v až 300 v/Výstup:dc 300 v xj

Rating 
Kč 474.00

Skladem
Na skladě.

Popis : LG49 B statečnost stroj s high voltage regulator circuit board : jemné FR4 oboustranný skleněných vláken deska, vysoce kvalitní pozlacené PCB, husté měděné fólie, 2 mm silná deska. Rozměr desky 58 mm * 136 mm. Britský matty, linie, diskrétní montáž komponentů, vysokého tlaku MJ13005 tranzistoru konstantní proud, regulátor napětí LM317, měnící se desky vzorků zenerova dioda může být výhodné měnit výstupní napětí, výkon je pozoruhodný. Tato drobná line zvlnění koeficient, který se používá pro statečnost na ideální výkon, vysoké napětí napájení. Ac 280 v na 300 v napájení, dc 300 v, výstupním změnit (změnit) deska zenerovy diody lze snadno měnit výstupní napětí. Balíček zahrnuje : 1*LG49 B žluči stroj s high voltage regulator circuit board
Doprava
Před provedením platby, prosím, ujistěte se, že vaše adresa odpovídá adrese byste chtěli, abychom k lodi. Ruský kupující by měl napsat celé jméno. Brazílie kupující by měl poskytnout nám CNPJ číslo CPF číslo Poté, co je obdrží plnou úhradu a vymazány, vaše položky budou odeslány co nejdříve. Obecně platí, že dodací lhůta je 15-40 dní . Ale Brazílie bude stát více dní, doba dodání závisí na celní a poštovní přepravy. Dovozní cla, daně a poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.
Návrat Politiky Jsme se zavázali, aby vám ty nejlepší služby zákazníkům to možné. Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni s nákupem, prosím, kontaktujte nás a my ' ll vám pomohou s rychlé řešení. Rádi bychom, aby se vyřešit jakýkoli problém v přátelské způsobem. Chceme, aby se ujistil jste spokojeni s naší položky. Pokud z nějakého důvodu budete chtít vrátit položku, kontaktujte nás nejpozději do 14 dnů od dodání datum. Pouze nepoužité, nepoškozené a v původním stavu, položky mohou být kvalifikován pro návrat. Kupující je odpovědný za zpáteční lodní poplatek.
Zpětná vazba Naším cílem je poskytovat vynikající kvality produktu a příjemného nakupování. Pokud jste spokojeni s našimi položky a služby, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 star sazby. Prosím, napište nám před odjezdem žádné 1 nebo 2 hodnocení, neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor. Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude dělat naše snaha vyřešit otázky. Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém. Děkujeme vám za návštěvu!

Základní charakteristika

Číslo Modelu:
LG49B
Fáze:
jednofázové
Aktuální Typ:
AC

Nejlepší nabídky