• Obnoveno
Zhui Star 5D DIY plné Náměstí vrták Diamond kreslení křížkové Kuřecí rodina Drahokamu Diamond výšivky Mozaika home decor

Zhui Star 5D DIY plné Náměstí vrták Diamond kreslení křížkové Kuřecí rodina Drahokamu Diamond výšivky Mozaika home

Rating 
Kč 80.00
Kč 99.60
-20 %

Skladem
Na skladě.

Spojek je třeba naplocho na hezké, nemají trhliny. Naše společnost akceptuje následující transakce : Maloobchod : přijímáme maloobchodní transakce od všech zákazníků po celém světě. Prosím, jasně řekněte nám váš kupujícího 's adresou informací při obchodování, budeme snaží být služby pro vás ve stejnou dobu, a budeme plně respektovat vaše obchodní tajemství, nikdy dělat nic poškozuje zájmy své chování. S cílem vytvořit dokonalé diamantové malby, kresby dát dohromady na jednom místě, každý řádek symboly nemají zůstat přilepená diamanty. Ve snaze zmírnit vaše zásob tlak, šarže jsme soubor je větší než nebo rovno 2 kusy. Tato část sazebníku musí být hrazeny vámi . Otevřete krabici a zkontrolujte, zda diamant čerpat speciální nástroje. DIY diamantový malování může pracovat a učit se, jak snížit stres, emocionální úprava, aktivní myšlení, zvýšit sebevědomí. Referenční před operací kroky. Shromáždil pryskyřice diamantový vzor musí mít bod uvnitř vyjmout řádek, a pak výbava kousky, aby se zajistilo celkový efekt. Není nastaven minimální limit pro všechny komodity. Kdy zboží odesláno, budeme aktivně sledovat své zboží, doprava stát. Pokud tam je špína přilnavost může ovlivňovat s nízkou teplotou masivního železa. DIY malování diamond je vynikající dát do přátel a blízkých vyjádřit přání všeho dobrého do podíl. Po vašem úspěšném zaplacení, budeme dodávat zboží do 3-5 pracovních dnů, vaše zboží vám obvykle dorazí do 7 do 50 pracovních dnů. Prodej diamantových obraz je prodán žádné problémy s kvalitou není návratu. Zobrazit pryskyřice, diamant barva, uspořádány v pořadí kódování. pokud chcete velké množství velkoobchod, prosím, kontaktujte nás, budeme diskutovat o velkoobchodní ceny, způsob dopravy a tak dále s vámi.
[DIY diamantový malování charakteristické]
1. Pokud nevíte, jakou barvu použít, naleznete v tabulce barev. Diamanty zůstávají lepkavé žvýkačky těsnost. Pryskyřice diamond nepoživatelné, nenechte děti hrát, aby se předešlo nehodám, jako je polykání. DIY diamantový čerpat osobu jakéhokoliv věku může být provedena, protože, včetně dětí, členů rodiny a tak rodina více v teple. po dobrém boji, zbytek mezeru na lepidlo odpovídající symboly diamanty. Navrhl, že jeden typ pryskyřice diamond jeden soubor dokončen rychleji. K dokončení dobrý diamond kreslení, dát to ve vašem výběru vhodného rámce (restaurace neposkytuje rámec). Budeme označit jako dárek nebo nižší hodnotu zboží, pro vás, jak ušetřit část z celních poplatků. Jsme přesvědčeni, že můžeme dosáhnout uspokojivé dohody.
[DIY Diamantový malování Upozornění]
1. není problém kvality).
[DIY Diamantový malování výrobní kroky]
1. Snížit dobrý obrázek o kresby držet seřazené pole montované na rovině hmotné výše. Delivery agent : pokud jste zahraniční on-line prodejců, můžeme poskytovat přepravní služby agent pro vás. Doprava : Naše výrobky jsou z pevninské Číny.
Vážení, dávejte pozor! Prodali jsme diamantové obrazy jsou semi-hotový výrobek neobsahuje rám!
Prodali jsme diamond malování materiál je pryskyřice, celý mozaikové vzory jsou vyvrtané s pryskyřicí diamond, základní mapu s lepicí fotografický papír. (Příklad : produkt není stejný s obrázkem, ani si představit, perfektní rozměry výrobku není vidět, tam jsou vadné, atd. Obvykle používáme China Post malý balíček pro vaši dopravu, za normálních okolností, zboží bude dodáno v 15-30 dní. Ve vzácných případech, je pravděpodobné, že zpoždění, které závisí na počasí a projít rychlost vaší zemi a zboží. Pro přesměrování zákazníků, můžeme použít také Rychlé dodávky pro vaši dopravu, obvykle do 30 dnů může být doručena. Proto, China Post pozemek dodací lhůta je maximálně 50 dnů. DIY produkce může zažít pocit úspěchu, schopnost a vytrvalost pěstovat trpělivost, seniory a děti jsou vhodné. Celní : Poté, co zboží dorazilo ve vaší zemi, to může způsobit určité sazeb v některých zemích. Produkt rozměrech uvedených v popisu výrobku v pryskyřici vrtačka pro profesionální tovární sériové výroby, ale také malé, je nevyhnutelná, vadné vrtačka, Děkuji za pochopení! S pryskyřicí diamond bude víc s více než 30%, méně vrtání jev obecně nezobrazí, prosím, buďte ujištěni, nákup. Velkoobchod : přijímáme velkoobchod od všech zákazníků po celém světě.
Před vaší platby, prosím, přečtěte si následující obsah pečlivě, bude vám zaručí šťastný nakupování. Ale existují i další případy, může být odloženo, například, špatné počasí, zpoždění příjezdu ve vaší zemi a poštovní systém zpoždění odeslání místní pošta a tak dále. Výkres musí být udržovány v čistotě, Jinak, lepicí síla je ovlivněna. Po-prodejní servis : . Podle odpovídající barvy kódované svorky odpovídající pryskyřice vykládané diamanty. DIY diamantový malby mohou být použity k výzdobě rodinné pokoje, aby život více harmonický.

Základní charakteristika

Velikost:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm, 60x80cm
Styl:
Moderní
Vnější Obal:
Barevné Krabici
Materiál:
Pryskyřice
Plátno Způsob Balení:
Srolované
Diamantový tvar:
Náměstí
Použití:
Obrazy
Rám:
No
Formulář:
Jeden
Značka:
Zhui Hvězda
Vkládání Oblasti:
Plné
Počet Barev:
30-45
Vzor Typu:
Zvíře

Nejlepší nabídky