• Obnoveno
RFID Blízkosti Dveří Přístup k Ovládání Klávesnice zámek dveří systém+13.56 MHz M1 Mf karty Access Controller

RFID Blízkosti Dveří Přístup k Ovládání Klávesnice zámek dveří systém+13.56 MHz M1 Mf karty Access Controller

Rating 
Kč 319.80

Skladem
Na skladě.


RFID Blízkosti Dveří Přístup k Ovládání Klávesnice systému+13.56 MHz IC Mf karty Access Controller
Specifikace :
·Pracovní Napětí : Dc 12 V
·Otevřít Zámek Proud : ≤0,1 A
·Uživatelská Kapacita : 1000 uživatelů
·Indukční Vzdálenost : 5~15 mm
·Typ karty : IC
.Frekvence : 13.56 MHz
·Velikost : 120*78*22mm
·Hmotnost : 0.22 kg
Funkce :
.S master karty přidat nebo odstranit uživatelské karty
·Podporuje karty,heslo,karta+heslo pro otevření dveří
·Offline práce
·Vypnutí ochrany dat funkce
·Připojení na dveřní zvonek, po drátě nebo bezdrátově s podle požadavku zákazníka a podporu spínač pro otevření dveří
Obsah balení : 1x Access control 1x Příručka
Náklad :
Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží brzy, jakmile vaše platba je dokončena.
Nemáme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.
Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.
Vrací :
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.
Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.
Záruka A Údržba :
Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.
Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.
Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.
Zpětná vazba :
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.
Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Základní charakteristika

Číslo Modelu:
LH-KEYPADIC1
Značka:
zhizaibide
Frekvence:
13.56 MHz
is_customized:
Yes

Nejlepší nabídky