• Obnoveno
NOVÝ doprava Zdarma Xin Lida micro AX88772LF TQFP128 síťová karta master IC původní místo

NOVÝ doprava Zdarma Xin Lida micro AX88772LF TQFP128 síťová karta master IC původní místo

Rating 
Kč 784.00
Kč 912.00
-14 %

Skladem
Na skladě.


Záležitosti vyžadující pozornost
1 . pro stejný druh elektronické komponenty modelů výrobce je někdy řada výrobců, datum výroby je někdy i více než jeden, takže obrázek je pouze pro referenční, obvykle jen poskytovat referenční obrázek pro výrobce kupující, někdy malé části dodávky, nesmí v souladu s typem picture factory zásilky, jsme také času. Zákazník bude jasné, v čas dovolí, tak pokud kupující komponent s přísnými požadavky, prosím, přípona, nebo výrobce a další speciální požadavky na nákup dílů, prosím, kontaktujte zákaznický servis nebo uvádí v poznámce, aby vyhovovaly potřebám zákazníků.
O kupující podpisem pozemku : naše zásilka je balena v spolehlivé a spolehlivý způsob, ale někdy kurýrní společnosti je hrubý doručení způsobí komponenty, které mají být ztracené nebo poškozené. Ztráty způsobené to může být tím, že tvrdil, expresní společnost. Pokud zjistíte, že balíček je poškozen a elektronické komponenty jsou vystaveny uvnitř, zkontrolujte si prosím zboží pečlivě. Při kontrole zboží, prosím, porovnat počet a typ nakupovaných produktů a zda zásilka je poškozená, nebo ne. Pokud tam je žádné poškození, bude kontaktovat prodejce včas. Pokud tam je žádný kontakt, prodávající nebude akceptovat to. Děkuji vám za pochopení.
3. Po-prodejní servis Veškeré zboží v našem obchodě nejsou na rovině. Děkuji vám za vaši příbuzní Pochopit Po obdržení zboží. Pokud máte nějaké dotazy, prosím obraťte se na prodejnu, my vám to nejlepší řešení v obchodě koupit komponenty stroje, svařování, střižným kolíkem nebo součásti způsobené vypalování a další kupující chybu lidských příčin, a na oplátku, protože způsob balení není silný a poškozené, tento obchod bude mít exchange, exchange non problémy s kvalitou nákladu je odpovědný kupující.
Protože trh čipy je každý den jiné. Některé z nich se mění. Jsme nezměnili ceny v čase. Takže prosím, zeptejte se na cenu, než si vzít obrázek, prosím, citovat cenu na den, jinak náš obchod nebude odpovědný. Ve prospěch obou stran, přečtěte si prosím následující pečlivě před nákupem produktu : někdy je pokles komodit nebo růst cen. Je příliš pozdě na to aktualizovat odkaz, Takže prosím, zeptejte se kupující konzultovat Ali Wangwang, než začnete ji.
Produkt může být na skladě. Kontaktujte , prosím, každý kupující přede mnou, s Taobao Wangwang online exchange, určit konkrétní záležitosti! V případě, že výrobek byl prodán, bez odpovědnosti je přijata v případě, že výrobek byl prodán. !
Shun Feng express, s stejné provincii ve stejném městě, 12-Blok, stejné provincii a v různých městech 13 Bloku, různých provinciích 23-27 Bloku. Platit to samé.
Kolo, střední a rým jsou obecně všech 10 Blok. (stejné provincie 8 Blok, severovýchodní oblast 12 severozápadních oblastech, jako je Vnitřní Mongolsko, Tibet a Xinjiang, jsou 15 Blok)
EMS obecně platí, že je 20 bloku
Pokud budete mít expresní doručení, prosím, zeptejte se zákazníka ke koupi express nechcete nám říct, v té době, tak že můžete obdržet zboží co nejdříve, tak, aby se zabránilo chybu, zpoždění váš čas a vyhnout se zbytečným rozporům.

Základní charakteristika

Číslo Modelu:
1
Kompatibilní Značka/Model:
Nintendo
Nintendo Model:
GameBoy MICRO
IC typ:
Další

Nejlepší nabídky