• Obnoveno
RealTS Trumpeter 1/48 02899 Boulton-Paul Defiant F1

RealTS Trumpeter 1/48 02899 Boulton-Paul Defiant F1

Rating 
Kč 459.80

Skladem
Na skladě.

Real TS Trumpeter 1/48 02899 Boulton-Paul Defiant F1
Drahý Příteli,
Díky za návštěvu našeho obchodu! Ohledně dopravy a platby, musíme objasnit, jak je uvedeno níže. Prosím, přečtěte si to, než si koupit :
1. Pro přepravu do Brazílie, jsme slíbil, že dodací lhůta je do 90 dnů od china post air mail nebo Speciální-line YW, pokud vaše objednávka nebude doručena ve lhůtě do 90 dnů, prosím, otevřít spor a požádat o vrácení peněz okamžitě, vrátíme vám všechny vaše platby zpět bez zpoždění.
2. Pro dodávky do ruské a Bělorusko , doporučujeme vám vybrat Posti Finland s levnější přepravní náklady a rychlé dodání, slíbili jsme, že do 40 dnů dodání do Posti Finland, pokud jste neobdrželi vaši objednávku do 40 dnů od posti finsko, prosím, otevřít spor a požádat o vrácení peněz okamžitě, vrátíme vám všechny vaše platby zpět bez zpoždění.
3. Pro china post air mail zásilky do ostatních zemí (s výjimkou Brazílie), slíbili jsme, že do 60 dnů datum dodání, pokud vaše objednávka nebude doručena ve lhůtě 60 dnů, prosím, otevřít spor a požádat o vrácení peněz okamžitě, vrátíme vám všechny vaše platby zpět bez zpoždění.
4. Pro dopravu zdarma položku na ruské, Běloruské, budeme posílat podle posti finland. Doprava zdarma do Brazílie, my vám zašleme Speciální-line YW, doprava zdarma, Americké, budeme loď přes E-paket, pro dalších zemí, budeme posílat china post air mail.
5. Pokud se zobrazí položka ve špatném stavu, prosím, kontaktujte nás na prvním místě, budeme vám nejlepší řešení můžeme.
6. Jsme také přijímat paypal platby, pokud budete potřebovat, prosím, kontaktujte nás a my dáme vám vědět, náš paypal účet.
7. Pokud jste spokojeni s našimi službami a produkty, prosím, druh, dejte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu , vaše laskavost podpora znamená hodně pro nás!
Díky za pozornost a doufám, že budete mít skvělý zážitek z nakupování v našem obchodě!

Základní charakteristika

Pohlaví:
Unisex
Vozidla:
Letadla
Typ:
Letadlo
Číslo Modelu:
02899
Značka:
RealTS
Stupnice:
1
Téma:
Vozidla
Věkové Rozmezí:
> 14 let
Materiál:
Plastové
Varování:
14+
Plast Typ:
ABS

Nejlepší nabídky