• Obnoveno
Originální Nové 1.5 inch VGG1610A1-7FWNND REV 1 LCD Displej Pro Garmin Forerunner 305 GPS LCD displej panel doprava Zdarma

Originální Nové 1.5 inch VGG1610A1-7FWNND REV 1 LCD Displej Pro Garmin Forerunner 305 GPS LCD displej panel doprava

Rating 
Kč 696.00

Skladem
Na skladě.

Vážení Zákazníci : rádi Bychom, aby využil této příležitosti a poděkoval vám za vaši laskavou podporu . Prosím, laskavě na vědomí, že naše firma bude uzavřena od 8. Února do 23. Února 2018 v dodržování tradiční Čínské fastival, Jarní Festival, omlouváme se za případné nepříjemnosti způsobené. Během tohoto času . pokud máte nějaké potřebovat, můžete také, aby vaše nové objednávky, budeme posílat vaše je, až se vrátíme do práce dne 23. Feb. pokud máte nějaké problémy, prosím, laskavě pošlete E-mail na mě .já vám odpovíme na váš E-mail co NEJDŘÍVE. Pojďme se udržet v kontaktu. Nejlepší přání pro vás a vaši rodinu Shenzhen Skylarpu Electronic Technology Co.,Ltd Originální Nové 1.5" inch VGG1610 A1-7 FWNND REV 1 LCD Displej Pro Garmin Forerunner 305 GPS LCD displej panel doprava Zdarma
Velikost : 1.5" inch
Číslo modelu : Forerunner 305 GPS hodinky typ LCD obrazovky
Stav : původní
Jsme LCD Velkoobchodníka z Číny,prosím navštivte naše webové stránky společnosti
získat další informace.
to, co prodáváme, je to jen jako fotka, kterou jsme ukázali.
Náklad :
Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.
Nemáme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.
Vrací :
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.
Záruka A Údržba :
Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.
Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.
Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.
Zpětná vazba :
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.
Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Základní charakteristika

Displej:
< 2
Rozlišení Displeje:
480X320
Značka:
skylarpu
Číslo Modelu:
Forerunner 305
Dotkněte Typ Obrazovky:
Odporové Obrazovky
Typ:
TFT
Velikost:
1.5
Číslo Modelu:
Forerunner 305 GPS LCD displej
Typ Panelu:
VGG1610A1-7FWNND REV 1

Nejlepší nabídky