• Obnoveno
lineární pohyb kolejnice pro automatické zařízení/Čína Továrna Vysoká Kvalita Konkurenční Cena, Cnc Lineární Železniční

lineární pohyb kolejnice pro automatické zařízení/Čína Továrna Vysoká Kvalita Konkurenční Cena, Cnc Lineární Železniční

Rating 
Kč 3340.00

Skladem
Na skladě.

Nízká hlučnost hladké fungování cnc lineární vodicí kolejnice pro automatizované stroje
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ :
Všechny naše výrobků jsou vyráběny na zakázku délka produktu, prosím, kontaktujte nás e-mailem nebo prodej on-line vypočítat přesnou cenu pro položky, které potřebujete.Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky týkající se našich produktů nebo politik, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím online chatu nebo e-mailu. Budeme reagovat během 12-24 hodin.
Náklady na dopravu se může lišit na základě vaší skutečné předměty potřeby, prosím, kontaktujte nás pro výpočet poplatek za doručení.
Dovozní cla, daně a poplatky NEJSOU zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Kupující jsou odpovědné za tyto poplatky, nemáme žádnou kontrolu nad to, co daňový vaší zemi zvykem, bude poplatek, zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.
Pokud jste spokojeni s našimi položky, prosím zanechat pozitivní zpětnou vazbu pro nás, a také nechat nám 5 hvězdiček hodnocení. Budeme také nechat pozitivní zpětnou vazbu. Díky.
Zákazník uspokojivá, je pro nás nejdůležitější. Pokud máte nějaký problém nebo otázku týkající se vašeho transakce, nebo jste nespokojeni s našimi položky nebo služby, prosím, kontaktujte nás e-mailem před odjezdem jakoukoli zpětnou vazbu, jsme odhodláni vyřešit všechny otázky v přátelské a uspokojivým způsobem.
KONTAKTUJTE NÁS :
Dongguan MJUNIT Přesné Mechanické Co.,Ltd
Kontakt : Březen Yu
Tel : +86 180 2898 2881
QQ : 402333592
Skype : březen.yu
Wechat : +86 180 2898 2881
Whatsapp : +86 180 2898 2881
Webové stránky : www.mjunit.com
Facebook : www.facebook.com/march.mjunit
Twitter : https : //twitter.com/MJUNITmarch
Instagram : www.instagram.com/mjunitmarchyu
Aliexpress : www.aliexpress.com/store/617865
Adresa : 1. Patro, Budova Č. 23, Hua Ke Cheng, No. 2 Wan Dao Road, Daojiao Město, Dongguan City, Provincie Guangdong, Čína 523182

Základní charakteristika

Číslo Modelu:
MJUNIT 60
Příručka Šířka nebo Průměr:
60*60mm
Značka:
mjunit
Průvodce Délka:

Nejlepší nabídky