• Obnoveno
Velkoobchodní Ko Muk slovo čaj, vařič Čtyři automatické čerpání skladování zásobník čaj tabulka čajové moře

Velkoobchodní Ko Muk slovo čaj, vařič Čtyři automatické čerpání skladování zásobník čaj tabulka čajové moře

Rating 
Kč 7600.00

Skladem
Na skladě.

Tam jsou také santalového dřeva čaj, jako je zelená santalové dřevo, eben čaj a tak dále. Kořen čaj nastaví jeho těžký, velký, pozoruhodný styl, takže čaj pokoj, styl, byla také požádal jsem svědky desítek metrů čtverečních moderní interiér dekorace do čaje, kořen carving čaj stolu, jako zápasník sumo, stísněné Cely, ani ryba ani rak.
Vítáme doma a v zahraničí, firem, institucí, organizací a jednotlivců, aby volání na objednávku!
Objednávat on-line QQ : 393826979 1378816226 Ali Chtějí, ID : fjshengqing
E-mial : 393826979. Takže budete mít zboží na čaj, otevřete balení, opláchněte vodou z kohoutku, a dát do stínu vzdušný den, nebo tak, tam je žádné výpary. Pokud nemůžete přijmout barvu, nemají kontrolu dat a materiálu, zákazník, prosím, pečlivě výstřel.
Kovový zásobník známo, že nejvíce praktické, ne-li vnější poškození, nikdy praskání, a levné, takže použít širokou škálu. Ale právě proto, že ruční práce, ale také zajistit, že tyto výrobky jsou jedinečné, větší kupní hodnotu. jít na jevišti, výklad show o čajové kultuře I v přírodě nebo v parku, aniž by mi čaj, ale také alespoň jedna strana čaj čaj, ručníky nahradit to, co role, zdá se, že čaj kyvadla, může být složité a triviální v pohodě a Zhongping obrovský svět. Setkání surové situaci, jako Roam remote, džungle, poušť, Mutianxide sedět, pouze hrnce a hrnky, hrnce umístěné v poháru, které jsou povinni dodržovat jeho původní pozici na liště, nálada se zdá, že mají všechno. Autentické neznamená absolutní dokonalosti. Deset nedal dohromady straně hrnec čaje zásobník umístěn tam ještě čaj atmosféru, bývalý bude cítit přeplněná, které mají jednotný situaci očistit.
Hmotnost : 10 KG
Množství : 4
Specifikace : 81 * 43 * 7cm
Řemesla : Dřevěné
Charakteristika : Sporák čaj zásobník
Značka : Sheng Qing Keramiky
Název : Ke dřevěný podnos Čtyři slova
Materiál : Ko Muk
Specifikace : 81 * 43 * 7cm rozměry Výrobku systém, manuální měření, tam jsou některé chyby. Z nerezové oceli přihrádky na dlouhou dobu bez čištění a mongolský čaj měřítko, lehce otřete může být světlé jako nové, ale toto světlo je poněkud exotické Západní pocit, ještě více než jiné materiály připravené Čínské chuť, ale v Fujian Anxi Tie Guan Yin čaj podnikání Dodavatele pro více hi tu věc, že každá rodina musí, šumivé postavili, docela efektní.
Když čaj hrnec jídlo, určitě disku, pohár, reálné vyhrát, jinak minul celkově zničeno, cena je příliš tragické, autor této katastrofy, kteří tam byli na čaj, často mluvil o tom, rozrušený litoval! V dnešní době jsou populární čaj a čajové tabulky jako jeden z kořene čaj stůl, objemné, a ne pohybovat, naklonit rohu jsou nutné pro platnost každého muže, tak se nikdy chyběl, vysypávání zásobníku.
- Barva :
Protože světlo, umístění, monitory a další důvody, jako je například druh barvy a obrázky nesrovnalostí, převažují v naturáliích. Pokud se vám nebojte se, prosím, zeptejte se před nákupem podrobné detaily Služby-související produkty. Xihu jako combo ax Kořen čaj stolu pily bodů, mnoho lidské stopy, modelování pokorný, malý přirozený vtip ya ya pak muži, ale ne "elegantní", tzv. V nejvíce jednoduché a odolné kovové liště, aby se nejvíce elegantní a cenově dostupný bambus čaj zásobníku.
Čína Stavební Banky : název Účtu : Chen Changqing, číslo účtu : 6227001832530169810. "top grade" jsou vzácné.
Čaj je nejvíce zachování a opatření, která mají pěkné, celoživotní ochotni vedlejší role, ale podpůrnou roli nepostradatelné, čaj, hrnce, šálky, spravedlivé, atd.
Konvička čaje zásobník je v plném květu, mělké nádoby šálek, čaj, čaj, koláče a sladkosti, a dokonce i pet, to může být velké, může být velmi malé, kulaté nebo tvar může jen fanoušek; může být v jedné vrstvě může být také sendvič, sendvič s V Sheng odpadních vod, může být šuplíku a mohou být také vložené; monovrstvy s plastovou trubkou připojené k vypouštění odpadních vod disku, ale stále je třeba kbelík pod stůl čaj ; jeho široký výběr, kovové, dřevo, bambus, Tao Jieke vzít.
Upozornění :
O Kvalitě Výrobků konvence :
Veškeré zboží, které obchod prodává, jsou ruční proces obsahuje hodně.
Skladování : Prosím, čisté, když ne v použití a čisté a větraném místě na suché, by měla být větrané a suché. Dřevěné oko, uzlů jev může existovat ve výrobku, i když existují drobné rozdíly ve vizuálně patrný kontrast mezi styly stejného jedince, takové chování je rozumné, protože umělé ručně foukané ruční proces způsobené ručním známky nejsou nedostatky.
Původ : Dehua
Balení : karton balení
Poznámka : nový čaj je trochu výpary z barev, která je na výrobci, aby ochranný lak zásobník,
Čaj zásobníku v továrně, je zabalit s plastovou fólií, aby se zabránilo poškrábání, samozřejmě, jsou méně pravděpodobné, že se vůně rozptýlí, to je normální.

Základní charakteristika

Nejlepší nabídky