• Obnoveno
červené šifon růžice, elegantní šifon růže, květiny, křídla, čelenka příslušenství, klobouk zásoby, svatební dekory

červené šifon růžice, elegantní šifon růže, květiny, křídla, čelenka příslušenství, klobouk zásoby, svatební dekory

Rating 
Kč 99.80

Skladem
Na skladě.


O PRODUKTECH
NEJVYŠŠÍ KVALITU, KTEROU MŮŽETE NAJÍT NA SVĚTOVÉM TRHU! Abosolutely nádherné krajky tkanina s nejvíce ohromující design.
Můžete použít tyto úžasné kousky, aby se svatební šaty, bridemaids šaty, květina dívka šaty, svatební prostírání, svatební výzdobu, svatební spojka, svatební závoj, pokrývka hlavy...Ať vaše práce inspiruje!
barva
jak je vidět na obrázku .
Šířka
2.37" , cena je za jeden yard(jeden yard=0.91 metrů). můžeme poslat to do dvou nebo více kusů, pokud jste si objednali více metrů, pokud potřebujete celý souvislý kus, prosím, zanechte nám vzkaz . VŠECHNY TKANIČKY A ČALOUNĚNÍ JSOU SNÍŽENY O RUCE, PROSÍM, POCHOPIT, JAKMILE JE ZKRATOVÁN NA DÉLKU.
VELKOOBCHODNÍ OBJEDNÁVKY PŘIJATELNÉ
Prosím, kontaktujte mě pro velkoobchodní ceny .
JÁ MPORTANT POZNÁMKA
Tyto položky snížit o ruce, někdy možná 1-3 cm podpěry , prosím pochopit.
PO PRODEJI A ZPĚTNÉ VAZBY
Se nám podaří tento obchod s poctivou a tvrdou workding, doufáme, že všechno půjde dobře se všemi transacations, zboží, doprava, po prodeji. Ale víme, že věci se dějí, prosím, pochopit, pokud lodní zpoždění, a všichni zaměstnanci budou rádi, pokud byste nám dát šanci, aby se to správně, věřím, že budete nevel být nechat na holičkách. PROSÍM, NE OTEVŘÍT PŘÍPAD NEBO SPOR, NEŽ MĚ BUDETE KONTAKTOVAT NA SLO VĚCI! PROSÍM, DEJTE NÁM NÍZKOU MÍRU NEBO HVĚZDY RECENZE DŘÍVE, NEŽ SE POKUSÍME V NAŠICH SILÁCH VYŘEŠIT PROBLÉMY.
Pro lidi, kteří budou nechat nás pozitivní ohlasy, děkuji ti moc předem! Vaše štědrost bude perly commpany historie.
Děkuji moc
Poskytujeme pouze vysoce kvalitní výrobky. Většina našich položky jsou řezané z velký kus, není možné ji obnovit, když už jsme rozseká ji pro vás. Takže nebudeme podporovat návrat zpět.

Základní charakteristika

Typ Produktu:
Krajka
Dekorace:
Krajka
Funkce:
Eco-Friendly
Materiál:
organza
Technics:
Pletená
Šířka:
2.37''
Číslo Modelu:
krajky trim
Tkanina Typ:
mix

Nejlepší nabídky