• Obnoveno
IC65N 1P C1A breaker C65N 1P C1 A9F18101

IC65N 1P C1A breaker C65N 1P C1 A9F18101

Rating 
Kč 160.00

Skladem
Na skladě.


1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.
2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.
1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)
2. Přijímáme Alipay, West Union, TT,atd. Po potvrzení platby, zajistíme vám zásilka co nejdříve.
3. Prosím, pečlivě zkontrolujte dodací adresu, než jsme dodání.Pokud máte jakékoliv dotazy, budeme vás kontaktovat v čase.
4. Pokud si vyberete Prodávající Způsob Dopravy ,budeme zvolit expresní doručení, podle zboží a objednávky adresu.
5. Obvykle zboží bude odesláno na vás v čase.Někdy pár dní může být prodloužena pro celní nebo počasí.
6. Pokud jste neobdrželi svůj náklad do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dá vám správnou odpověď a léčebné schéma jako brzy, jak je to možné. Budeme řešit všechny vaše otázky, dokud jste spokojeni.
1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na to poslat zpátky od data, kdy jste jej obdržel. Je-li více než 7 dní, nebo to bylo použito,pak TAM BUDE ŽÁDNÉ NÁHRADY NEBO VÝMĚNY.
2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu, se všemi komponenty a příslušenství zahrnuty, a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo.Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky,pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.
3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU , po oba Kupující a Prodávající zrušit transakci z aliexpress. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.
Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky, jak jste potvrdil objednávku na aliexpress!

Základní charakteristika

Typ Položky:
Kabely, Adaptéry A Zásuvky
Značka:
LARATH

Nejlepší nabídky