• Obnoveno
50ks/lot Jade Řezbářské Nástroje Broušení Hlavy Točna G Vejce Tvar Carving Broušení Jehly Emery Broušení Jednotka Mill Nástroj Nůž

50ks/lot Jade Řezbářské Nástroje Broušení Hlavy Točna G Vejce Tvar Carving Broušení Jehly Emery Broušení Jednotka Mill

Rating 
Kč 279.60

Skladem
Na skladě.


Upozornění pro kupující z ruské Federace, celé JMÉNO A ANGLICKY ADRESA : byli Jsme informováni, tím, China Post, že všechny objednávky do ruské Federace musí ukázat celé jméno příjemce a adresa musí být v angličtině. Balíček nemůže být doručena, pokud plný název není zobrazen, a poštovné bude mít zpoždění, pokud adresa není v angličtině.
Vezměte Prosím Na Vědomí : 1. Jako různé počítače zobrazovat barvy odlišně, barva skutečné položky mohou mírně lišit od výše uvedených obrázků. 2.Skutečné měření na oblečení se může lišit od 1 cm do 3 cm z důvodu různé množství tkaniny protáhnout při měření.Děkuji vám za pochopení.
Čínský Nový Rok Dovolenou Upozornění ! ! ! ! ! ! Vážení Kupující, Jsme se zastaví doprava od 24. ledna 2018 do 5. Března 2018. (2018/1/24 - 2018/3/5) Všechny závody a přepravní společnost bude mít dlouhou dovolenou, během této doby. Prosím, nedělejte objednávku, pokud si mysli, zpoždění dopravy. Děkuji!!!
50ks Pack Jade Řezbářské Nástroje Broušení Hlavy Točna G Vejce Tvar Carving Broušení Jehly Emery Broušení Jednotka Mill Nástroj Nůž
50ks balení
balení : JEDNO balení má 50ks položku, 10 druhů velikosti, 5 kusů každé velikosti :
2.35 mm Stopka : 1,0 MM 1,2 MM 1,5 MM 1,8 MM 2,0 MM 2,5 MM 3,0 MM 4,0 MM 5,0 MM 6,0 MM
O Lodní Ekonomiky post dodací lhůta je obvykle 7-60 dní, Brzy poté, co jsme poslat balíček, obdrží sledovací číslo, a vstoupí na Ali Express ukázat, že vaše objednávka byla odeslána. Jakmile balíček byl přijat zemí, poštovní služby, podrobnosti budou také uvedeny na vašich zemích místní poštovní sledování webové stránky. Pokud se nechcete dostat balíček v rámci očekávaný čas doručení, prosím, informujte nás, abychom mohli zkontrolovat s poštovní službou. Prosím, buďte trpěliví dodání během dopravní špičky, jako poštovní služba nese velmi vysoké objemy balíků, které mohou způsobit zpoždění. Vaše platba je bezpečná s Ali Express, protože se koná v účelově Vázaný účet, dokud objednávka byla doručena na vás. Pokud se zjistí, že balíček je chybí v tranzitu, nabízíme výměnu nebo vrácení peněz.

Základní charakteristika

Rozměry:
50ks mix velikost
Celková Délka:
-
Číslo Modelu:
25-51-G 8300119
Průměr:
2.35 mm stopka
Značka:
FGHGF
stupeň:
R0.1
Typ:
Carving Točna
Povlak:
Carving Točna
Materiál:
Carving Točna

Nejlepší nabídky