• Obnoveno
Pro Sony DSC RX100 IV 40m/130ft Meikon Podvodní Kamera Bydlení Potápění případě Kit

Pro Sony DSC RX100 IV 40m/130ft Meikon Podvodní Kamera Bydlení Potápění případě Kit

Rating 
Kč 7700.00

Skladem
Na skladě.


Meikon 40m/130ft pro Sony DSC-RX100 IV Podvodní Kamera Bydlení, Potápění Kit
Diving kit obsahuje :
Meikon Podvodní kryt Kamery pro Sony DSC-RX100 IV
Meikon podvodní kamerové kryty jsou určeny pro ty, kteří se do podvodní fotografie/videozáznam. Stačí vložit váš digitální fotoaparát v Meikon UW případě, a budete moci pořizovat krásné snímky v hloubce až 40 metrů/130 metrů. Meikon produkty jsou spolehlivé, protože jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Každé bydlení je individuálně testovány, aby se zabránilo jakékoli nehody. Meikon poskytuje vynikající kvalitu za rozumnou cenu.
Materiály : Polykarbonát ABS plast Čirý sklo Nerezová ocel EPDM O jak uzavřené tlačítka s pružinovým mechanismem, aby chránit váš fotoaparát správně
Klíčové vlastnosti : Dual Fiber-Optické porty Vestavěné detekce úniku snímače
Vztlak : Mírně pozitivní ( řemínek na Ruku vyžadováno )
Široký Úhel Nápravné Dome Port Objektivu
Tento optický širokoúhlý nápravné dome port objektiv je navržen tak, aby odstranit vzdálenost zkreslení vytvořené plochou přístavu, stejně jako poskytnout vám lepší širší zblízka obraz na objekt vašeho zájmu. Konstrukce optického skla a anti-reflexní vrstvou film je obraz perfektní, bez zkreslení. Také je to mokré čočky, je třeba dát pod vodou. Voda je klíčovým prvkem v dosahování širokoúhlý efekt. Pozor : Prosím, odstraňte řetězec před připojením dome port na červený filtr.
Materiály : Polykarbonát ABS plast Čirý sklo EPDM pryže
Hliník potápění rukojeť je navržena jako univerzální lehký montážní systém. Pěna polstrovanou rukojeť s 1" kulovým na vrcholu, umožňuje montáž video/bleskové světlo. Eloxovaná hliníková konstrukce pro nízkou hmotnost a dlouhou životnost. Je dodáván s 2 standardní 1/4" šrouby pro upevnění na podvodní pouzdro.
Rozměry : Délka - 9.5" / 24 cm Výška - 6.5" / 16 cm Šířka - 1.3" / 3 cm Hmotnost 6.9 Oz / 196g
Červený Podvodní Filtr (mokrý 67mm)
Od 15-20 metrů pod vodou, červená barva začne vymýt filtrování účinek vody, čím hlouběji se ponoříte, tím více teplé červené spektrum je filtrován od okolního světla. S cílem získat teplé barvy zpět, budete muset odfiltrovat modré spektrum s tímto filtrem. Filtr může být instalován a odstraněn v průběhu ponoru. To se používá k obnovení teplé barvy vstřebává do modré vody, takže si můžete udělat pěkné barevné obrázky a videa. To mokré červený filtr je dodáván s přílohou řetězec, který můžete svázat do svého podvodní pouzdro, aby se zabránilo ztrátě. Tento filtr je určen k použití v modré tropické moře s přírodním denním osvětlení.
Balíček zahrnuje : 1*Podvodní pouzdro 1*Hliníková rukojeť 1*Flash difuzor 1*Širokoúhlý objektiv 1*popruh na Zápěstí 1*Ramenní popruh 1*Červená Potápění Filtr 1*Náhradní Ó jak 1*Uživatelská příručka
Doporučujeme Produkty, Horké Produkty, Často Koupil Spolu Možná, Že Dáváte Přednost, Jako Je ?

Základní charakteristika

Příslušenství Typ:
Vodotěsné
Číslo Modelu:
pro Sony RX100 IV
Značka:
commlite
Typ:
Pevný Vak
Balíček:
Ano
Materiál:
Silikonové
Stav:
Nové
Typ:
Tuhé
Materiál:
Plastové
Země/Region Výroba:
Čína
Kompatibilní:
Pro sony
Vztlak:
Pozitivní
Maximální hloubka:
40m/130ft
, Aby Se Vešly:
Fotoaparát
Model:
pro Sony DSC-RX100 IV

Nejlepší nabídky