• Obnoveno
2015 nový 12V Bluetooth lossless APE dekodér deska, WAV přehrávač, MP3 modul, FM hands-free volání, U disk, SD

2015 nový 12V Bluetooth lossless APE dekodér deska, WAV přehrávač, MP3 modul, FM hands-free volání, U disk, SD

Rating 
Kč 977.60

Skladem
Na skladě.


Faktury seznam
Produkt Stručný
1., tento produkt může pracovat v DC mezi 7 V-12 V. Kvalitní zvuk, žádné rušení, efektivní Bluetooth vzdálenost od otevřeném terénu 20 M, jako jsou stěny nebo jiné překážky blokován, přenos vzdálenost bude zlevněné.
2. na dekódování desce U disk podpora TF Karet Přímé Vysílání, podpora FM rádio, podpora bezztrátový WAV/APE/FLAC formátu a MP3/WMA formátu.
3. S Bluetooth audio přijímač modul, mobilní telefon a modul Bluetooth připojení přes mobilní telefon párování, vysílání, přenos zvuku přes Bluetooth na dekódování desce, ale také může ovládat mobilní telefon hrát / skladba / další skladba přes dekódování rada funkce Bluetooth
4., tento produkt nemá výkonový zesilovač výstup, nelze přímo připojit reproduktory, můžete připojit se k jiné high-power zesilovač výstup.
Změna pokynů
1. domů modifikace, nelze použít router moc! Nemůžete používat nabíječku k napájení baterie! Mohou být použity mezi 7 V-12 V napájení doma, musí být plné vlny usměrňovač, používat více než kondenzátor 2200 UF filtr dekodér palubě. Pokud budete mít sílu v power zesilovač board, prosím, na vědomí, že zesilovač deska, pokud se jedná o duální napájení, to nemůže být připojen k žádné dvojité napájení obvodu napájení na dekódování desce napájení. To také poškozuje dekódování palubě! Prosím moc dekodér individuálně.
Na dekódování desce napájení je navrženo v CD obvod přes napájecího napětí (není připojen k CD přehrávači za stroj terminálu), dekódování deska může fungovat stabilně, a může také vyhnout se celkové rušení. Prosím, připojte do cigaretového zapalovače nebo akumulátoru. Je citlivá na změnu napětí z auto plyn, a škody na dekódování desce.
Decoder board přizpůsobení naší 2.1 výkonový zesilovač deska skutečnou mapu, musíte si koupit stejné sekci výkonového zesilovače desce zde :
1 POWER : (V POHOTOVOSTNÍM REŽIMU)
2 MODESDUUSB→SD→Bluetooth→FM→AUXUUSB→Bluetooth→FM→AUXSD SD→Bluetooth→FM→AUXUSBSDFM→AUX→Bluetooth
3, PŘEDCHOZÍ : USB/SD/Bluetooth státu krátké, stiskněte pro předchozí skladbu; v USB/SD státu, dlouhým stiskem na píseň
V FM státu píseň vzad; krátkým stisknutím tlačítka na rádio, rádio stiskněte tlačítko skenovat.
4, DALŠÍ : na USB/SD/Bluetooth státu krátké, stiskněte tlačítko následující skladby; v USB/SD stavu dlouhým stiskem na píseň rychle dopředu.
5, digitální klíče : U disk a SD kartu, v závislosti na počtu přímých FM, v závislosti na počtu výběrů; skok na zadanou frekvenci. (například, FM104.3 MHz, stiskněte 1043 přímo na dálkové ovládání)
**********************************************************************************
1. "PREV/VOL -" : dlouho, podle objemu snížení; Krátký na USB/SD/Bluetooth status jako poslední skladbu, Stiskněte rádio na FM stavu.
2. "PŘEHRÁVÁNÍ/PAUZA" : v USB/SD/Bluetooth státu, krátké stiskněte tlačítko PLAY/PAUSE; V FM stavu dlouze stiskněte tlačítko vyhledávání kanálů Tchaj-wan soužití platformy. Bluetooth status hovory mohou být příležitostí jednou, a pak jednou stiskněte tlačítko, můžete zavěsit.
3. "NEXT/VOL +" : dlouho, podle objemu; Tisk první skladba na USB/SD/Bluetooth stavu; Stiskněte tlačítko další stanici na FM stavu.
4. "REŽIM" : pomocí SD karty a USB flash disk, spínací sekvence je USB, SD, Bluetooth, FM, AUX; Pouze U disk : přepínání pořadí je USB, Bluetooth, FM, AUX, Pouze SD karta : přepínání pořadí
Pro SD, Bluetooth, FM - AUX; Bez USB a SD karty : FM, AUX, Bluetooth.
4. Klíč s dálkovým ovladačem návod
Dodatek : popis produktu
I. vlastnosti produktu
• podpora pro přímé spínání externí signály.
• podpora Bluetooth3.0 EDR
• podpora automatické přepojení USB/SD/Bluetooth/FM/LINE.
• modul obsahuje MP3 / WMA/WAV/APE/FLAC dekodér čip.
-podpora USB, TF karty hrát.
• podpora USB/TF karet, přepínání, poslední, další, rychlý posun vpřed, rychlý návrat, nastavení hlasitosti, EQ, play/pause, stop, single repeat, mute, vypnutí, přímý výběr skladby.
• podpora Bluetoot pro jeden, další, hlasitost, EQ, play/pause, mute, vypnutí.
• podpora FAT16 a FAT32, kapacita 32 GB.
• podpora MP1 Layer3, MP2 Layer3, MP3 Layer3 verze písně.
MP3 / WMA, podporuje 32-320kbps soubory, a APE/WAV/FLAC soubor podporuje soubory níže 1141kbps, který podporuje jeden soubor skladeb pouze a podporuje konstantní datový tok
• podpora pro výpadku napájení paměť funkce : písně a hlasitosti, které se hrálo před výpadku napájení.
Ii. Návod k použití bluetooth
Stiskněte tlačítko MODE nebo dálkový ovládací panel, displej je převeden na BLUE (Bluetooth), a pak najít Bluetooth mobilní telefon volby v Nastavení, vyhledávání Bluetooth zařízení, hledat "ZE - CY09 - BT - APE" (název produktu, Bluetooth) a propojit jednotlivé mobilní telefon párování, zadejte heslo (0000) párování. Po spárování

Základní charakteristika

Typ Položky:
FM Vysílače
Značka:
MLLSE
Model:
HS-CY09-BT-OPICE

Nejlepší nabídky