• Obnoveno
mini high torque10pcs/lot hot prodej DLOUHÝ FC-140RE auto elektrické energie montáž motoru micro dc motor

mini high torque10pcs/lot hot prodej DLOUHÝ FC-140RE auto elektrické energie montáž motoru micro dc motor

Rating 
Kč 499.00

Skladem
Na skladě.


hot prodej mini vysoký točivý moment DLOUHÝ FC-140 RE auto elektrické energie montáž motoru micro dc motor
Servisní Společnost
Shenzhen DLOUHÝ motor Co.,Ltd byla Založena v Shajing,Baoan district v roce 2005,je soukromý podnik, který se specializují na druhy mikro motor. společnost vlastní všechny druhy výrobků, konstrukce,výkon, design,vývoj a aplikace nových materiálů a nové řemeslo,design a výroba motorů, dílů a profesionální s kreativitou a imaginatiion a mají kompletní vybavení pro montáž motoru,detekce,experimentální. Číslo modelu jsme experted v N20,F130,F260,F280,R140,R260,R280,R300,R500,R360,R365,R380 atd. Vlastnosti jiné věci, nemůže být existovala, aby se zabránilo handering operačního když je motor používán. Otáčení osy bude mít vliv na životnost motoru.Za účelem prodloužení jeho života,pls zkontrolujte, zda nakládka zboží podle pravidla nebo jsou věci, které brání jeho rotaci. Ne uložení motorů ve vlhkém nebo vysoká teplota prostředí nebo korozivní plyn,což sníží jeho účinek. Být jisti, že motory moc pod safty měřitelný rozsah. Zatím není zámek motoru osy, aby se zabránilo horký motor spálit náležitosti při vstupu napájení do něj. Když pozitivní a negativní terminály třeba Pájet,teplota pájení je třeba být 300 až 380 stupňů celsia. Váleček nebo zařízení nemůže být stisknuto příliš mnoho, když je nainstalován. Provozní Teplota a Vlhkost : Teplota v rozmezí-10 C~+50°C ,rozsah Vlhkosti 30%~80% rozsah teplot -10°C~+50°C . Skladovací Teplota : Teplotní rozsah -20°C~+60°C Polohy Motoru : být umístěna vodorovně při měření. Napájení : Regulované DC napájení. Teplota prostředí a Vlhkost vzduchu : Teplotní rozsah 15°C až 30°C ,relativní vlhkost 30% a 70%.
specifikace Jmenovité napětí : 12v otáček Bez zatížení : 7900r/min proud naprázdno : 0.12 Točivý moment : 10g.cm Výstupní výkon : 0.63 w Stání stávající : 0.37 Hřídel průměr : 2,0 mm délka Hřídele : 9.6 mm Motor výška : 25mm
Nákres
Typické aplikace
Auto elektrické energie montáž stroje>zpětné zrcátko
Klikněte zde, pokud si chcete koupit 10ks,20ks,50ks
DLOUHÝ čistý kov elektrické energie montáž s vysokou kvalitou a nízkými náklady.
průměr hřídele : 2,0 mm,motor průměr : 15,4 mm,mini a roztomilé pro váš výběr.
Doprava
1.Odeslání bude uspořádána do 1 až 2 dnů, jakmile vaše platba je hotové ověření Aliexpress. 2.Doba dodání obvykle trvá 7 až 25 dny,některé země rychle, ale některé země potřebují více než 25 dnů,nemůžeme kontrolovat to,to deponds na celní odbavení kapacity zemí, nebo možná z jiných důvodů. 3.Vezměte prosím na vědomí, mezinárodní dodací velmi deponds na vaší místní zvyky,počasí, poštovní služby a svátky atd. 4.Jakékoli dovozní poplatky a poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Platba : 1.Přijímáme PODMÍNĚNÁ, paypal atd. 2.Kdy provést platbu pomocí PODMÍNĚNÁ,vaše peníze jsou bezpečně uloženy ve vašem účtu.Peníze se jen vydala se k nám po vás potvrzení doručení. 3.Pokud máte nějaké další otázky o zaplacení,pls, laskavě kontaktujte nás co nejdříve. Zpětná vazba politiky : 1.Naše záruka je jeden rok.Položky, které byly kontrolovány QC před porodem. 2.Pokud nejste satified s položkou jste si objednali,pls řekni mi prosím, do 7 dnů od doručení.Položka musí být návrat v orginal stavu pro vrácení/výměnu.přepravní náklady vzniklé na vás. 3.Budeme uklidit vaše nespokojenost a vyřešit problém prostřednictvím naší komunikace.

Základní charakteristika

Značka:
DLOUHÝ
Účinnost:
IE 2
Trvalý Proud(A):
0.12 na
Použití:
Auto,Elektrické Jízdní Kolo,Domácí Spotřebiče
Výstupní Výkon:
0.63 w
Chránit Funkce:
Zcela Uzavřené
Typ:
Mikro Motor
Konstrukce:
Permanentní Magnet
certifikace:
CE,RoHS
Točivý moment:
10,5 g.cm
Rychlost(OT / min):
7900r/min
Komutace:
kartáč
Napětí(V):
12v
Číslo Modelu:
FC-140RE

Nejlepší nabídky