• Obnoveno
Pár uhlíkové kartáče vyměňte za DC motor R80170 GW80170 GW030050 GW030063 Dát motoru novou smlouvu o pronájmu života 2000hours

Pár uhlíkové kartáče vyměňte za DC motor R80170 GW80170 GW030050 GW030063 Dát motoru novou smlouvu o pronájmu života

Rating 
Kč 70.00

Skladem
Na skladě.


Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Okamžitě Pracovní točivého Momentu by neměla přesáhnout motoru Jmenovitý Točivý moment.
Všechny Kóty Výkresu výchozí měrná Jednotka "mm".
Pokud potřebujete rychlejší dodání, můžete si vybrat EMS/UPS/DHL/ Fed Ex /TNT, ale kupující by měl platit tento expresní poplatek.
Při instalaci převody/řetězová kola/řemenice na výstupní hřídel, ne neobvyklý úder. Escrow je zdarma pro zákazníky, nemusíte platit za Hypotéku.
Přijímáme platební metody poskytované Ali Express Úschovy.
Ty by měly potvrdit, Napětí, krouticího Momentu, Struktura, Práce pravidlo. Nebo pls zadat prohlásil, aby se zabránilo zbytečné problémy na celnici.
Lodní Tipy :
1.
Dodáváme :
DC /AC Motor, Šnekový Převodový Motor, Spur Gear Motor, Krokový Motor, Synchronní Převodovky Motor, Servo Motor, Lineární Pohon, Brush motor, Střídavý motor, Elektrický Adaptér, Napájecí zdroj, Regulátor Motoru.
Pár uhlíkové kartáče vyměňte za DC motor R80170 GW80170 GW030050 GW030063 Dát motoru novou smlouvu o pronájmu života 2000hours
Jak vybrat motor. Můžete nainstalovat nadproudovou ochranu zařízení v případě potřeby.
Pokud lodní zpoždění , kontaktujte nás prodloužit ochranu času, než spor, a zůstat v kontaktu, je to respekt pro nás. Upřímně nábor Agent po celém Světě za nejnižší cenu. Balíček DHL/Fed Ex náklady celkem 3 dny. To záleží na destinací, a účinek tím, zák oms, dovolená, počasí.
O hluku :
DC vysokorychlostní motor bude produkovat trochu hluku, pokud se velmi zajímá hluk, prosím, laskavě kontaktujte nás.
Proč motor neběží?
1).
Nejlevnější způsob loď do Ruska přes China Post Air Pozemku ( CDEK nebo TONY, bez cla). Není třeba vytvořit vázaný účet. Express : JsmeAgentDHL/Fed ExZákazník . Pokud to stále má problém, prosím, kontaktujte nás.
Pokud potřebujete velké množství, prosím, kontaktujte nás získat nejlepší velkoobchodní ceny a náklady na dopravu.
Práce Pravidlo : Jak dlouho to funguje v období?
Točivý moment : Neustále Pracuje točivého Momentu by neměla přesáhnout 75% proud motoru Jmenovitý Točivý moment.
Podmíněná je bezpečný, snadno ovladatelný a je to ZDARMA.
Jsme vždy snaží poskytovat nejen kvalitní výrobky, rozumná cena, ale také bezpečný a pohodlný nákup prostředí.
Při zatížení motoru s jmenovitý točivý moment, proud by neměl překročit motoru je jmenovitý proud. Další platební možnosti budou přidány v blízké budoucnosti. Pokud jste v Odlehlé Oblasti, UPS/DHL/ Fed Ex /TNT, vyhrazujeme si právo účtovat poplatky za Dálkové Poplatek. Sledovací číslo vyjde za 3 dny. Zanechte svůj e-mail , nebo nebudeme zodpovědní za žádných okolností nemůže loď.
Vážený zákazníku,
Důležité Politiky,
Německý celní : extra 6 Eur na hodnotě >22 Eur.
Napětí : DC nebo AC, Napětí hodnotu.
Tuhé /Pružné Spojky, Univerzální Klouby, klínové Řemeny, Načasování Kladky, Čelní Převodovky, Kuželové Převodovky, Ozubené tyče, Řetězy, Řetězová kola, Nápravy, Ložiska atd.
Struktura : pravý Úhel Výstupního Hřídele, Rovné Výstupní Hřídel, Jít a Zpět (s pístovým motorem), Line Pracovní (lineární pohon). Vše, co potřebujete, je Alibaba. Dotazy a připomínky jsou vítány.
Pokud potřebujete přímo poslat DHL/Fed Ex, bude to ušetří 3 dny, cena 5~10 krát více.
Přijímáme také Western Union, Pay Pal .
Stres na hřídel axiální směr a radiálním směru by neměla překročit své schopnosti. Jsme největší profesionální /spolehlivé výrobce/dodavatele Elektrický Motor a Příslušenství v Pevninské Číně. Budeme sdílet kupující na černou listinu všech Čínských dodavatelů-li vyvolat spor, aniž by nejprve kontaktovat nás.
Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Po místo objednávky, můžete požádat o SLDPRT a IGS soubory pro všechny motory. Pokud váš motor je extrémní low-rychlostní motor, jeho rotace by měla být pečlivě sledováni. Můžete procházet kategorie.
Upozornění :
1. Jsme dodávky přes China Post Air Pozemku/Mail ve výchozím nastavení, která obvykle trvá 15 až 35 dní.
Instalace a Provoz poznámky :
Nemusíte ukládat nebo pracují při vysoké teplotě nebo vlhkém prostředí, a vyhnout se plyn prostředí. Pokud jste v Odlehlé Oblasti, DHL/Fed Ex, vyhrazujeme si právo účtovat poplatky za Dálkové Poplatek.
Zákazníci zodpovědný za clo .
My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení předmětů pro všechny.
Když oprava motoru, šrouby délka by neměla být příliš dlouho, nebo budou zlomit částí uvnitř motoru. Post Air Mail, někdy to bude mít zpoždění, pls don t nechat 1~3 hvězdičky zpětnou vazbu.
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům nejlépe, jak můžeme.Jsme vždy prohlásit nižší hodnotu, aby se zabránilo daně.

Základní charakteristika

Číslo Modelu:
R80170-KARTÁČ
certifikace:
CCC
Typ:
DC motor kartáče

Nejlepší nabídky