• Obnoveno
130L/min Alkohol, Benzín Kapalná Čerpadla 220V Barel Kapalina Převod Čerpadla

130L/min Alkohol, Benzín Kapalná Čerpadla 220V Barel Kapalina Převod Čerpadla

Rating 
Kč 8800.00

Skladem
Na skladě.


130 L/min Alkohol, Benzín Kapalná Čerpadla 220 V Barel Kapalina Převod Čerpadla
Medium : SB - 3-1 přepravu kyseliny, alkalické, soli, oleje, nápoje a další média
-Široce používány v chemickém průmyslu, petrochemickém průmyslu, v pořádku chemický průmysl, barvivo, chemický průmysl, ochrana životního prostředí, vody, léčba, léky, jídlo a další oddělení
-Zároveň je vhodný pro malé a středně velké ropné pole, ropa depot, ropných rafinérií, čerpací stanice, stanice zemědělské techniky, podniků a institucí, tým, vozidlo, loď, doprava, benzín, petrolej, alkohol, jako je například formaldehyd, acetaldehyd, motorová nafta, lehký topný jako ideální nástroj
-Potrubí pomocí 304 double tube design, vnější trubka 304 potrubí materiál, převodovka te je 304 z nerezové oceli, základní barvu s 304 z nerezové oceli filtr design;
Trubky délka 1 metr.Vložena do potrubí průměr 5 cm
V používání tohoto zařízení, prosím, by podle CB38361-2 výbušné prostředí nevýbušné elektrické zařízení a příslušných ustanovení právo na koupi použití nevýbušné zásuvky a připojen k nulové čáře, anti-statická zařízení s třeba stisknout současně
Poznámka : v zájmu snížení akumulace elektrostatického náboje má rizika, to je navrhl, že průtok je menší než 130 l/min, hlavu nižší než 6 m, a může snížit zatížení, motorová těsnění silný, febrilní je špatná, takže pokaždé, když se nepoužívají více než 10 minut, a zatížení při použití systému země.
Použití a údržba :
1.Nové nebo dlouho-termín na elektrické čerpání kapaliny čerpadla, při vybalování případě použití 500 v megohmmeter, měření všech elektrických částí a může dosáhnout izolační odpor mezi kovovými částmi, když se v blízkosti pracovní teplota by měla být ne méně než 7 megaohm.
2.před použitím se musí zkontrolovat, zda terminál je pevné, spolehlivé uzemnění musí být silný.
3.zkontrolujte, zda napájecí napětí a jmenovité napětí nemůže být větší než nebo méně než 10% jmenovité napětí napájení.
4, použití čerpadla, aby nedošlo k poškození drátu, vyhnout se vody, olej do motoru, spínače, elektrické součásti.
5, zakázal pod podmínkou, obsahující hořlavé a korozivní plyn práce, k zajištění bezpečnosti ve výrobě a normální práci původní elektrické.
6, pokud se zjistí abnormální hluk při použití, by měl okamžitě zastavit a zkontrolovat důvod, aby se pokusili odstranit zadní může i nadále používat.
7, toto by neměl být prázdný, čerpadlo běží, při použití, okamžitě zastavit čerpadlo absorpční kapaliny, vzhledem k motoru čerpadla otáčky bez zatížení může dosáhnout 10000 r/dělení, jinak bude nosit, univerzální kloub, oběžné kolo vážné poškození potrubí čerpadla.
8, změnit kartáč, kartáč opotřebení nelze použít, by měly okamžitě změnit, jinak to bude poškodit komutátor, vážné spálí motor.
9, elektrické čerpadlo čerpadlo musí být kontrolováno pravidelně, nejméně jednou za tři měsíce zkontrolovat, ne často používané by mělo být údržba jednou za měsíc, údržby by měly všechny od sebe, odstranění vnitřního prachu a mastnoty.Je-li příliš mnoho na komutátoru k dispozici alkohol drhnutí povrchu komutátoru.Pokud existují nějaké poškozené části, by se mělo změnit stejné díly.
10, třeba ne, když je prosím umístěn v suché, čisté a bez korozivních plynů prostředí.

Základní charakteristika

Napětí:
220V
Struktura:
Zubové Čerpadlo
moc:
Elektrické
Tlak:
Vysoký Tlak
Aplikace:
Měření
Teorie:
Odstředivé Čerpadlo
Číslo Modelu:
SB-3-1
Použití:
Olej
Standardní nebo Nestandardní:
Standardní
Paliva:
Elektrické
Napětí:
220V
moc:
880W
Rychlost:
12000r/min
dodávka hlava:
10
Kapacita:
130L/MIN
Vstupní/Výstupní:
50 mm/32 mm
Model:
SB-3-1

Nejlepší nabídky